bugün

polisin kıydığı sayısız canın yanında hiçtir. partisiyle alakam yoktur ama helal olsun sabahat tuncel'e. helal olsun. ha; hala polis makamını şeref sayanlar da varmış, onu da gördüm.

devletler ve polisler, tüm halkları yok etmek için ortaya çıkartılmış cellatlardır.
ve bu cellatları besleyen, kapitalizmdir, oligarşidir.

kurban olayım sabahat, o tokatı vuran eline. helal olsun tekrar.
tokadı atmış olan öğrenci olsaydı durumu haşattı şuan, işkencede ölmüştü...
oysa durum vekil olduğunda sus pus kaldı dağ gibi polis..

vekillerin dokunulmazlığı kalkmış olsa o vekili evire çevire dövmesini bilirdi polis..

bu ülkede kimin gücü kime yeterse olayıdır bu durum.
eğer tüm kürtler katledilmez ve ya sınırdışı edilmez ise bu tokat yumruğa dönüşecektir!
hükümetin acizliğidir, ayrıca ankara da öğrenci döven polisler vardı hani neredeler şimdi düşünceleri gelişmiştir.
aslında o tokat devlete atılmıştır. biz pkklılar olarak sizi sklemiyoruz hatta güvenlik görevlinizi bile tokatlıyoruz demektir. bakın kürt demiyorum pkklılar diyorum.*

sen gösteriş olsun diye devletin memurunu tokatlıyorsan eğer, gelen askere polise taş attırıyorsan teröristsindir ve halkı isyana teşvik ediyosundur. ha ben faşistmiyim hayır. vatanımda yaşayan her ırk din kültür farketmeksizin seviyomuyum evet. ama sen ve senin gibi toplumu ikiye bölme heveslisi yavşaklara * hala bu kadar insiyatif verilmesine üzülüyorum. ölmeyi hakediyosunuz. insan gibi değil hemde. o milletvekili zihniyetindeki herkes köpek gibi ölmeyi hakediyor...
daha düne kadar sevahir bayındır'ın bacağını kıran ve hakkında hiçbir soruşturma açılmayan polise atılan ve her ne boksa bugün götü boklu vatansever kılıklı çapulcular tarafından eleştirilen tokat. şimdi polis vururken, polis öldürürken, polis bebek düşürürken, polis kafaya tekme atıp öldürürken, polis çocuklara kurşun yağdırıp öldürürken ses çıkarmayan götler, kusura bakmayın ama zerre kadar umursanıyor değilsiniz. nasıl ki serap eser'in yakılması lanetleniyorsa, insanlara ortada hiçbir neden yokken, sadece iktidar yalakalığı adına kurşun, gaz bombası, boyalı su sıkılmasının da savunulacak hiçbir nedeni olamaz.

o değil de hani bu polis fetocuydu, ne oldu da birden kahraman ilan ettiniz. mesele kürt olunca allah ile şeytanı bile kardeş yaparsınız siz götü boklu milliyetçiler.
(bkz: akp mhp vekilleri polisi tokatlarken sessiz kalmak)
polise tokat mı yemiş? oyyy kıyamaaaammmm.

öldürdüklerinin yanında okyanustaki damlanın içindeki atomun çekirdeği etmez bu. başka gündem bulun.
o vekilin dokunulmazlığı olmasa polis orda öyle bir anasını sikerdi ki..

öhöm.

tanım: ezikçe ve küstahça bir davranıştır.
kadını özel bir timin kimsenin ruhu duymadan cesedi bile bulunamıycak şekilde ortadan yok etmesiyle sonuçlanması gereken olay.
bunlar şahtı şahbaz oldu!!acaba kimin sayesinde?ama bu kimin umurunda ki..durmak yok,yola devam.
dokunulmazlığın verdiği yetkiye dayanarak istediği kadar tokatlayabilir. hukuki açıdan bir sakınca yoktur. genel itibari ile insanlıktan nasibini alamayan bu vekil nasıl bir toplumu temsil ettiğini çok açık bir şekilde gözler önüne sermiştir. bazen insanlardan nefret ediyorum sözlük, özellikle de sorumsuz, cahil, konuşmayı ağzına geleni söylemek zanneden insanların çok ciddi mevkileri gelirken ne yaptıklarını görmedikleri zamanlarda.
başbakana "siktir" çekilebiliyorsa bir belediye başkanı tarafından ve olay bu haliyle kalıyorsa...
ne tokatından bahsediyoruz ki biz.

tayyibi sevmediğim halde sıfatı başbakandır, polis teşkilatını eleştirsemde türkiye cumhuriyeti"nin polisidir ama iki olayda da pasif duruma düşülmüştür.
devlet erkanınca toplumsal olarak etki yaratacak olayları affetmek olmaz, cezai yaptırım olmazsa insanlar üstüne gider, gelecek zamanlarda daha fazlalarına hazır olunmalı...

devlet yönetimi keskin olmalıdır. tarihte de böyle olmuş.
"halk galeyana gelir" tavizleriyle bu haddeye gelinmiştir zaten.
rte' nin vermiş olduğu tavizlerin geldiği son noktadır.
apoyla görüşmeler devam ederken, hem de seçimlere 3 aydan daha kısa süre kala; yatırıp tecavüz etseler akp de ses çıkartacak yürek yok.

apo ne diyor; görüşmeler devam ediyor, taşkınlık yapmayın. seçimlerden sonra demokratik özerkliği almazsak kan gölüne çeviririz.

sözler verilmiş. eller sıkışılmış. siz hala tokattasınız.
utanırım kendisinden ama şaşırmam bir hemşehrisi olaraktan.baskılara içgüdüsel tepki verdiğini söylüyor,hayvanların en bilindik tepkileri de içgüdüsel tepkidir nitekim.bundan dolayı insan olmayanın vekilim olmasına utandım ama türünün beklendik tepkisine de şaşırmadım.
şiddet ile beslenen fakat her an demokraaaasi,insan hakları ve buna benzer söylemlerin başını çeken partinin bir milletvekilinin kamu görevi yapan bir memura tokat atma olayıdır.
ayıptır,yazıktır.Sorulması gereken soru;'insana tokat atmanın,her zaman ağzınızdan çıkan demokraaaaasi ve insan hakları ile ne kadar bağdaşmaktadır.'
vekilliğin getirdiği güvenle birlikte milletimize atılan tokattır.
kürt açılımının bizleri getirdiği son nokta.

(bkz: besle kargayı oysun gözünü)
üç kuruşluk çapulcu terörist köpekleri oy için tepemize çıkarırlarsa tokat atmaları şaşılası değildir. vatanının askerine polisine kurşun sıkan bir grubun temsilcisinden gelmesi şaşırtmamalı kimseyi.bu durum tam anlamıyla 'yüz verdik deliye, geldi sıçtı halıya!' durumudur.
bir pkk lı kavga,dövüş,çatışmadan başka ne yapabilir ki zaten ?
"bkz: adamın götünden kan alırlar kamil" demiş yobazın teki.senide, o şalvarlı aşiretinide üst üste koyar bu devlet sonrasını bilirsin sever.satılmış köpekler sizin neyinize insan hakları.şimdilik ötün avrupa birliği ayağına ses çıkmıyor.yoksa o çok övdüğün bdp yi diyarbakır a karşı severler.geçmişte olduğu gibi sonra ağlamayın faili meçhul diye.
(bkz: sözlükte yobaz var)
(bkz: densizlik)
edepsizliktir. "özgürlük, demokrasi" sözcüklerini dillerine pelesenk eden psödodemokrat davranışıdır.
kınanacak, üzüntü duyulacak, bir öfke yaratacak durumdur. zira diyalog kurması gereken, yetişkin olduğunu düşünülen, bir iradeyi temsil eden vekilin bunu yapması çok büyük bir sorundur.
güncel Önemli Başlıklar