bugün

çağ dışı türk erkeğidir. utanmadan beni seviyorsan, gerçekten evlenmek istiyorsan, başını kapatırsın. diye yüzsüzce söylerler. kapanmayınca terkederler. yazıklar olsun.
sırf başını kapatmadığı için terk ediyorsa sorunlu bir türk erkeğidir. ama yok ben aslında sevdiğimin başını bir bezle örtüp saçlarını havasız bırakmasını değil; hem başını örtmesini hem edepli yürümesini hem yabancılarla iffetli diyalog kurmasını, benim namusumu koruyup zayi etmemesini, namahremle tokalaşmamasını, yabancılarla oturup şapur şupur yemek yememesini, aynı zamanda çalışacaksa uygun bir ortamda benim rıza dayanarak çalışmasını istiyorum diyorsa,,,kınanmamalıdır.
Sevgili olurken aklı neresindeydi diye sorulması gereken , sevgilisini başta öyle kabul ettiğine göre sonra da değiştirmemeyi öğrenmesi gereken erkektir.
Her müslüman kadın başını örtmelidir ve bütün mahrem bölgelerini.
sırf başını kapatmıyor diye terk ediyor ise, adama demezler mi sen önceden kör müydün be adam bu kızla görmeden mi çıkmaya başladın demezler mi?
neden başı açık bir sevgili edinmiştir kendi kimliğine kişisel görüşlerine kendine uygun bulduğu biri ile neden beraber olmamıştır asıl sorun budur.
neden örtünsün kız allah inancına mı sevgilisine mi ?
sevgilim için örtündüm gayet dindarım evlendim kocam için oruç tutuyorum ne ala din .
iyi yapan türk erkegidir. Kizi sonradan kendisini mal gibi gören biriyle bir ömür geçirmekten kurtarir.
başını kapattığı için sevgilisini terkeden türk erkeği (bkz: allahless)
Kafayı yemiştir net.
türk erkeği değil arapsevici erkektir.
bakire olmadığı için gerdek gecesinde kadını evine gönderen adamla aynı kafaya sahip muhtelemen.
baş örtüsünü asıl kafaya takan bu tip insanlardır işte. madem bu kadar hassassın en başında o kızla görüşmekle günaha girmedin mi.
Sonra gider başkasının karısının gtne bakar amnakodumun çocuğu. Türbanı buna giydirmek lazımdır asıl.
büyük ihtimalle annesi ve ailesi koyu ninja olan, taifeye üye türk erkeğidir.
başını kapatması ve sevgiliyi aynı fikir içinde düşünen tek hücrelidir ki zira başını kapatmasını bekleyen insanın nikah olmadan elini bile tutmasının haram olacağına inanması gerekmektedir.
çağ dışılıkla veya yobazlıkla alakası yok eğer sen o erkeğe yobaz dersen senin ondan bir farkın kalmaz.kişinin kendi tercihidir.