bugün

en azından kemalistim deyip de daha gençliğe hitabe yi bile ezbere bilmeyen sahte kemalistlerden olmayan içi dışı bir kişi sözü.
seçme ve seçilme hakkı ve din ve inanç özgürlüğünden başka bir şey gelmesine gerek yoktu geçde olsa geldiler zaten sonunda .

çok şükür iyi ile kötü doğru ile yanlış şimdi daha net bir şekilde belli oldu .

hak yoluda belli oldu afedersiniz b.k yoluda belli oldu .

kimlerin yaşantıları hangi yola daha yakın tabi onu sizlere bırakıyorum ben .

kemalistim diyenleri gazi mustafanın getirdiklerinin altında ezim ezim ezilirken görmek ne kadar hoş .

burdan neyi anlıyoruz ?

tabiki gazi mustafanın kimsenin uşağı olmadıgını kimsenin tekelinde olmadığını anlıyoruz .

özelliklede gazi mustafayı akıllarınca dümen tutan yani tüm kirli işlerini atatürke gördüren tayfası yani zibil tayfası .

ama gazi mustafa kemal seçme ve seçilme hakkını din ve inanç özgürlüğünü boşuna getirmedi ki .

bu şerefsizlere hadlerini bildirmek için getirdi .

ne sanıyodular partili sistem hep onları seçecek yok yaw hem çok partili sistemi getirecen hemde hep sen seçilecen öylemi kemalist zekası budur işte .

öyle yağma yok paşalar paşa efendiler .

egemenlik kayıtsız şartsız kemalistlerin değil cehapenin değil bdp nin değil akp nin değil mhp nin değil zenginlerin hiç değil .

kimindir bu egemenlik kemalist ibibikler söleyin bakalım söleyinde ortalık bi şenlensin şöyle .

öğretecez öğretecez her şey zamanla bozuldu zamanlada düzelecek evel allah .

din ve inanç özgürlüğünün baş örtülü kızları okullardan kovmak olmadığını sizlere cayır cayır öğretecez biz bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın .

bu arada sizin gazi mustafa kemal algınıza sokayım ben . hak ettiniz ama .
(bkz: humeyniyi seviyorum ama atatürk ü sevmiyorum)*
gelecek...

(bkz: recm)
Hem de öyle bir değilim ki yani öyle böyle değil.

Başıma ne gelecek? Adamın götünü keserim.
günümüzdeki karşılığı başıma bir şey gelmeyecekse kemalistim olmuştur.
linç edilmeyeceksem evet bende kemalist değilim.

kemalist vesayetin kırıtılarının oluşturduğu korkudur.
kemalist olmayan birinin hezeyanıdır. kemalist olduğumu ve gençliğe hitabeyi çatır çatır ezbere bildiğimi söylemeden geçemeyeceğim başlığımsı.

edit: imla.
suikasta uğramayacaksam kemalist değilim.