bugün

terbiyesizce ve saygısızca bir davranıştır. dalgınlığınıza gelmiştir telefonunuzu iş arkadaşınızın masasında unutmuşsunuzdur. iş arkadaşınızda iki arada bir derede mesajlarınızı okumuştur.

hadi okudun diyelim. okuduğun mesajları bari bir başkasıyla paylaşma saygısız. önemli bir konu değil okuduğun mesajlar. en azından benim açımdan önemli değil ama bunu tutup da bir başkasına anlatman çok adice. hele ki sözlükten 16 yaşında bir kız çocuğuna anlatman hiç hoş değil. ben zaten benim için önemsiz olan birçok konuyu o çocuğa muhabbet etmek için anlatıyorum da sana ne oluyor da özel hayatımı başkasına ifşa ediyorsun.

bari söylediğin kişiyi uyar da senin ona anlattığını bana anlatmasın. bir de dalga geçer gibi kimin söylediğini bulamazsın, imkansız vs. gibi benimle dalga geçmesine müsaade ediyorsun o çocuğun. ayıp ayıp. yaptığınızdan utanmalısınız. mercimek kadar beyninizle beni mi kandırıyorsunuz.

salaklar.

buradan da diğer sözlük yazarlarına sesleniyorum bu iki kişiye özelinizi anlatmayın. * *
hoşa gitmeyen davranıştır.
Bi dakka lan, daha az önce halamın torununun elinden aldım telefonu. Yoksa, yoksa!?
(bkz: illüminati)
seviyenin çok aşağılarda olmasıdır.
türk kızlarının yüzde 60' ıdır. aldattığından şüphen varsa zaten ayrılırsın olur biter. böyle terbiyesizce hareketlere hiç gerek yoktur. telefonunu karıştırdığın kişi eşin bile olsa senin malın değildir. herkes kendine özgü bir bireydir çünkü. (bkz: özel hayatın gizliliği)
izinli bile olsa yapilmamalidir. sanane lan benim telefonumdan.