bugün

yazar kendisi. hanginizin feyki lan bu ?!?!?
büyük ihtimalle (bkz: nirvana) hayranı yazar. hoşgelmiştir.
hoş gelmiş fakat eski yazarlardan birini andırıyor
bana tüm yazarları tanıyor gizli mod olabilir demiş yazar.

hoş gelmiş.
gelmiş bir yerden.
belki ışınlanarak.
belki tünel kazarak.
ve belki de gökten zembille inerek.

sözlüğe lazımdır.
ister koştursun.
ister seksek oynasın.
ama yapsın bir şeyler.
benim niye böyle bir başlığım yok diye geçiriyorum içimden. neyse hoşgelmiştir nesildaş.
kezban yazar.
okşayınca valiz olan cüzdanımın hikayesini kendisi için hipnozcu başlığı altında ayrıntılarıyla belirttim. hala merak ediyorsa gösterebileceğim yazar.
meraklı yazar.
biraz paranoyak sanırım. geleceğin trolü.
(bkz: #19681845) demezler mi adama; a be yarraaam madem çükban nedir bilmezsin, bir polis kadını tanımazsın, aramızdaki taşşağı bilmezsin de daha ne konuşursun.

bilmiyormuşun öğren diye kendi nick altımda anlattım. e peki dışardan daha ne maydonoz olursun anlamadım ki..!

belki benim çook iyi arkadaşım amk.. sana nee..

ondan sonra ben bilmiyordum. bilmiyorsan öğren. zekiyim tabi ne zannettin.

edit: sözlük formatını aç oku bence sen. entry içeriğine gülücük koyulmuyor formatı öğren sonra prim ara.

edit2: sünnetçiyim ama fazlalıkları kesmiyoruz. öyle bir derdin var da ben çükban değilim diyorsan bir polis kadın a acil mesaj at.
Cok karamsar dusunen yazar. Biraz agzini hayra ac belki teget gececeklerdir.
görsel
sen ben giysek bize yakismayacağindan ötürü çok üstünde durulmamasi gereken kazaktir.
Telefonuna bir hal çare bulması gereken yazar.*
Dedigi sipadik cikan yazar.
Telefonuna derhal çare bulması gereken yazaaaaaaaaaaaaaaaaar.*
kurt cobainin pembe saçları nickini alsa daha çok sevilecek olan yazar.
(#19717805) bütün kalbimle katılıyorum. geçen gün kendisine troll demiştim ama değilmiş meğerse.
tatlı ve mantıklı bir yazardır.
sanal olan hiçbir şeyin önemi yoksa sanal seks de aldatma değildir, öyle mi?

ego savunma mekanizmaları çalışmış hemen. ne kadar inkar ederseniz edin. burada eşinizden habersiz karşı cinsle sohbet ediyorsanız bunun adı aldatmadır. gerçek hayattaki karşı cinsten olan arkadaşlarınızı eşiniz biliyordur. burdakileri de bilsin. neden söyleyemeye çekiniyorsunuz.

böyle düşünmek gericilikse, evet gericiyim.

bunları da bana cevap niteliğinde entry girdiğin için yazıyorum. zaten o entry birazdan kaldıralacak.
onuncu nesil yazar.

(bkz: #19718057) (bkz: #15583454)
iremga ile soğuk savaşa son verip sıcak savaşa başlayan yazar.
enseye şaplak, göze parmak atmak yok. * * * *
(img:#447984) ergen kelimesinden başka bi şey bilmeyen troller olmasa nasıl güleceğiz. iyi ki varsın kuşum.**
kurt cobain kendini vurduğunda, kaç yaşında olduğunu merak ettiğim yazar.
güncel Önemli Başlıklar