bugün

Geçtiğimiz günlerde 17 yaşındaki Ege Urjav'la okulunda sırf eşcinsel diye dalga geçerek, çocuğun kendisini trenin önüne atarak ölümüne neden olan şerefsiz yaratıklar topluluğu.. Düşünsenize kendinizi bıçaklayabilir misiniz bacağınızdan? Çakmağı derinizde 5 saniye tutabilir misiniz? Bu çocuğun canını nasıl yaktılar ki kendisini trenin önüne attı!

Ondan önce Antalya'da 12 yaşında ALA hastası bir çocukla dalga geçerek intiharına neden olan orospu çocukları.
Ondan önce Şanlıurfa'da bir çocukla kekeme diye dalga geçerek kendisini camdan aşağı atmasına neden olan orospu çocukları..

Türkiye'nin her yerinde yaşıtlarına şişman, sivilceli, çirkin, fakir, eşcinsel, kız gibi, farklı, kekeme veya engelli diye cehennemi yaşatan orospu çocukları bunlar. internette aratın, forumlar "sürekli dalga geçiliyorum, artık ölmek istiyorum" diyen insanlarla dolu..

Bunlar çocuk, okula giden çocuklar.. Bu insanlara bu ızdırabı yaşatanlar, okullarda başkasıyla dalga geçen, bile bile başkasının canını yakan ve bundan zevk alan şerefsizler tespit edilmeli ve toplanıp ayrı birer okullara gönderilmeli. Suç en az onlar kadar onları böylesine cahil, duyarsız ve berbat yetiştiren ana babalarında...

Ve tabi suç okullarda bu konuda hiçbir eğitim vermeyen Milli Eğitim Bakanlığı ve hükümette!
Cocuklar acimasizdir. Cocuklarin dunyasi biraz daha vahsidir. Guclu kalabilmek gerekir. Yanlisin affi yoktur ve yetiskinlerin dunyasindan dogrudan bir mudahaleyi kabul etmezler.

Orospu cocuklari diye kufur etmek yerine dolayli yoldan onlarin dunyasina mudahale etmemiz gerekir. Rehberlik hizmetleri iste bu yuzden vardir.
Ukala ve insanlara tepeden bakan insandir.
Cogunda ozguven eksikligi vardir hayati boyunca basarisiz olmustur.
Zamaninda kendisiyle de cok dalga gecildigi icin simdi akli sira intikamini almaktadir.