bugün

bunlardan çok var memlektte. üniversite okurken ben konya'da şahit olmuştum. iki tane uzun saçlı, küpeli, dövmeli atayis birden bire soyunup havuza girdiler. havuz da bizim cemaat yurdunun hemen yan tarafındaydı. istemsizce göz misafi oldum. tabii bunların ayaklarında bot var, hava da yaklaşık olarak 313 kelvin sıcaklıkta filan... neyse efendim bunlar o leş gibi ayakları çıkardılar zodiac botların içinden, allah belamı versin o ayak kokuları benim burnumun direğini sızlattı, arada 150 metre mesafe var ya da yok. neyse efendim sonra bunlardan atayisten çok sataniste benzeyeni bir şeyin üstüne bastı ve arif erdem gibi kendini yere bıraktı. ayağına bir şey batmıştı galiba. diğeri de hemen eğilip yaralı ayağı avuçladı ve bir şeyler yapmaya başladı. iğrençsiniz ibneler diyerek içeri girdim ve çekirdek çitleyip çay içmeye devam ettim.
(bkz: death note).
o taharet taşı gibi ayağı tutmakla yetinmeyip, yalıyor da bazı iblisler. ne hale geldik allahım!
spor karşılaşmalarında ayağına kramp giren sporcunun tedavisini üstlenen fairplay ruhlu erkektir.
görsel

görsel

edit: 2. fotğrafta kulenin altındaki elemanlara dikkat. biri arkdan yumulmuş, diğeri götü avuçlamış.
ayağına birşey düştüğü zaman, acil serviste ilk pansuman yapan erkek doktorsa aynı şeyi onada söyleyip söylemeyeceğini merak ettiğim yazar şeysi.
şeyini tutmasından iyidir zannımca.
masör olabilir.
hayır bu kezbanları cidden anlamıyorum, yok o iğrenç yok bu iğrenç, gidin boklu götünüzü temizleyin önce.
kucak, kucağa yaşayan cemaat insancığının sapkın düşüncesidir.

sende mide ne arar sorusunu getirir insanın aklına.