bugün

Bayramda kimse gelecekmiş gibi yap pampa.
evdeki savaş halinden anlaşılan durumdur. emir komuta anne de olup tüm ev ahalisini top yekün bu savaşa sokmuştur.

sonuç pırıl pırıl bir ev ve kazanılmış zafer.

bu yıl ki yaptığı ve kazandığı savaşla annemin mareşal ünvanı alacağını düşünüyorum.
bayrama az bir zaman kaldı. kızlarımıza, geleceğin annelerine kuvvet ve sabırlar diliyorum. onları zorlu bir maraton bekliyor. ayrıca ben ve benim gibi perde takmaya mecbur evin en küçük erkek çocuklarına kolaylık dileklerimi iletiyorum.
şaka maka az kalmıştır. eve 1 hafta falan uğramamak iyi olacak.
Rehbere el atarım.
Sözlükte sultan, prenses diye takılan kızların kovayı doldurup başladığı temizlik.* pabucumun sultanları sizi.
Dışarıya tüm havamla çıkıp, domestos, cam bezi ve cif almaya gidiyorum.
-yapıldı.
anne olmadan yapınca keyif bile alınabiliyor.
başında dırdır eden kimse yok, ev mis gibi kokuyor.
yalnız olağanüstü hal ilan ettim; halıları kaldırdım, odaları kapattım kullanılır alanları sınırladım.
hemen kirlenmesinler nolur.
Cam silmekten ve toz almaktan kol kasarımı hissetmememe sebebiyet veren olaylar geneline verilen addır.
Bugünden itibaren başlayan maratondur. Evrim teorisi ev için tamda bu noktada başlamaktadır.
4 oda 1 salon, bitmiyor..artık sağ kolumu hissetmiyorum. ölüm gibi bir şey ama ölmüyorum.
Rutin temizliğin yanında yapılan büyük temizlik. Önce halıları yıkadım. Onlar kururken süpürge açtım. Koltukları temizledim. Özel döşeme temizleme karışımı ile döşemeleri temizledim. Yağını ve suyunu kontrol ettim. Lastik basınçlarını ayarladım. Sanayiye ayar yapmaya götürdüm. Müzik çalar için yeni şarkılar ayarladım. Biz hazırız.
normalde yapılan temizlik çarpı 10
insanı dininden imanından çıkartır.
Sikmeseler bari.
nusaybin'deki duruma bakılırsa ki özerklik diye anıran öşekler var orada; polis özel harekatın ilerleyen saatlerde başlayacağı temizliktir. allah yardımcıları olsun güvenlik güçlerimizin.
Traş ol yeter.
Cam sil,kapı sil,evi süpür,toz al yether dayanamıyorum yetisin gomsulaaar.
birde şey vardır bayram tıraşı olur bilirsiniz. sanki tüm günler torbaya girmiş gibi arefe günü ortalıkta kuyruklar oluşur kardeşim 1 hafta önce kestirsen ne olur, korkma 2 metre uzamaz saçın en fazla 2 mm filan uzar onu da kimse anlamaz lan merak etme...
bu da bayram temizliğine giriyor sanırım...
(bkz: evden kaçmak)
iki günde 15 kez açılan çamaşır makinesi dile geldi dostlar. Eşyalarla birlikte isyan ediyorum. Normal insanlar ne güzel evi süpürüyor, siliyor. Ben ise sandalye. Bildiğin sandalyeleri siliyorum. Ama geçtiğimiz yıllarda duvar ve kartonpiyer sildiğimi de bilirim. Irgat karınca gibiyim. Yaktın beni anne!
bır yıl boyunca bu kadar iş yapmamışımdır.
nefret ediyorum.
Gelmiş çatmıştır.

Sabahın 7 sinde halı silen bünye isyanı ile "hayrına bir el atın be"

Edit: üzgüm smiley.
Bir haftadır devam edendir.
perdeleri asarak başlayıp bitirdiğim eylemdir .zamanında 1 .60 lık hatun alırsan olacağı bu .
güncel Önemli Başlıklar