bugün

aslında cankan'ın iki kişiden ibaret olması ve ismail yk'nın tek başına dünyay bedel olması nedeniyle bayhan ajdar cankan ismail yk altılısı diyebiliriz. *
türk müzik tarihinin dönüm noktalarıdır efendim bunlar. burada başlarını bayhan'ın çekiyor olması önemlidir. o diğerlerinin önünü açmıştır. önü açık olan diğerleri de kör tuttuğunu misali türkiye'yi ...

işte bu şartlar içerisinde her seferinde yeniden ruh tecavüzüne uğramasın diyen bünyem lan bunlar grup kursunlar hiç olmazsa 2 yılda bir kere tecavüze uğrarız aq deyip bu hayal peşine düşmüştür.
bunu tek başıma yapamayacağımı anlayınca ulusözlük vasıtasıyla toplumu ikna edersek bunlar bu boku yemeyemecbur kalacaklardı.zall'la konuştum bi bok bildiği yok. o sadece sözlükten aldığı paraları yemekle meşgul. yani ne yapacaksak biz yapacağız sözlük ahalisi.

ota boka kampanya açan dernek açan arkadaşlarım gelin bu kampanyaya bir el de siz atın. * bu şekilde gidersek 3 seneye kalmaz müzik dinlemek için kulak kalmayacak.
hadi be hacı.
(bkz: sabri maldonado josico ibrahim üzülmez dörtlüsü)
beraber albüm yapsalar dünyayı sallayacak dörtlüdür. ancak böle büyük isimleri bir araya getirmek dağı dağa kavuşturmaktan zordur. ümit edelim bir düet yapsınlar.
ajdarın bu listeye konmasını kınıyorum o bir hiperstar. (bkz: çikita muz)
Acı çekmeden, aşırı dozdan ölüm şekli.
(bkz: haftanın kare ası) *