bugün

proje kısmı bitme aşamasına gelmiş aynadır. ben yapıyorum. küresel aynaları kullanıp sanal ve gerçek görüntüleri aynı düzlem üzerine düşürüp değişik ve işe yaramaz sikindirik bir gençlik görüntüsü oluşturuyorum. bu aynanın çok popüler olacağı belli zaten. şimdiden sipariş verebilirsiniz. üretim sınırlıdır. komşunuzun çirkin ve 40 yaşındaki evde kalmış kızı şukufe sizden daha genç ve güzel olursa bilinsin ki sipariş konusunda sizden daha hızlı davranmıştır. güzellik ve gençlik konusunda sizden daha istekli ve bir o kadar cömerttir.idealisttir lan o. onun gençleştiğini görünce çok kıskanacaksınız biliyorum ama bu durumun suçlusu ben değilim bunu da bilesiniz. suçlusu kesinlikle sizsiniz.. ayrıca ürünümden memnun kalmazsanız iki ay içinde veya herhangi bir zaman dilimi içinde geri verme şansınız yok. aldınız, aldınız o iş orda biter. beni bir daha göremezsiniz, bulamazsınız zira satıştan elde edeceğim yaklaşık 1 milyon dolarla (her bir ayna 10 bin dolar ve toplam 105 ayna var. 100 aynayı satacağım 5 tanesini bülent ablaya bağışlayacam hehe) dubaiye uçacağım. hadi beni fazla meşgul etmeyin de şu projeyi bitireyim. yoksa sürekli yaşlı ve orası burası sarkmış olarak çarşı pazar gezeceksiniz. sevgili bayanlar orda biri var uzakta sizi düşünen. benim lan o. gerçi ben 1 milyon doları düşünüyorum ya hadi neyse..
satmaz o dediğim ürün.

bir ben göreceğim halimi. neymiş efem, on sene gerisini. varsın o ayna göstersin on sene sonraki halimi ama etraftakiler yüzüme baktıklarında görsün on yıl önceki halimi, yaşımı söylediğimde hatta yutsunlar küçük dillerini. *
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar