bugün

evdeki sorunlarını derslere yansıtmaları,çok bilmiş tavırları ve kendilerini defiledeymiş gibi hissetmeleri.
tepkilerini desibel arttırarak göstermeleri. *
(bkz: şirret)
şaka olsa gerektir. zira bir bayan öğretmen evlenmediği sürece hep çok sevilir. sonra yine bizim gibi olan türk erkeklerinin evdeki tavırları yüzünden giren öğrenciye girer. buradan sesleniyorum ilkay hocaya beni seçmeliydin.*
erkek öğrencileri daha cok sevmelerine kızların verdıgı tepki.
gece kocasından alamdığı performansın siniriyle bize saldırması kazık sorular sorması, ayrıca uykulu gözlerle gelince nefret ederdim. sonra o gözlerle bana trigonemetri anlat sonra niye yapamadın de. **
güzel bir bayan öğretmen hep sevilir özellikle bekarsa.
güzel değilse ve huysuzsa sevilmeyebilir. ama güzelse, huyu ne olursa olsun tapılır kendisine. tecrübelerle sabittir.**
kesinlikle yaşadıklarını derse yansıtmalarıdır.sevgilisinden ayrılan kızgın üzgün ve sinirli tarih öğretmenim yüzünden tarihten düşük aldım.sorular zordu.bizim ne günahımız vardı anlamış değilim.
yaş itibariyle belirli şeylerden dolayı öğretmenin davranış bozuklukları olmuş olabilir.

(bkz: kız kurusu)
samimi olmamaları. bazıları da pek bir samimidir, şeker gibidir lan.
sanki öğretmen oldu da adam oldu amk. burunları bir karış havada, küçükdağları kendisi doğurdu gibi afra tafra. lanet olsun... olmasanız da olur. hem kadın kısmısı öyle her şeye burnunu sokmaz...
(bkz: dayakçı bayan öğretmeni komaya sokan hırçın)
Hep mukemmel bayan hocalarim olmustur.cevap bulamadim bu entry ye! ne ilginc.
güncel Önemli Başlıklar