bugün

doğunun ahlaksızlığı artık ensestin dibine vurmakta ve kurumlarca onaylanmakta ve yorumlanmaktadır.

artık biraz da batının ahlaksızlığını alalım. zira doğunun bütün pislikleri ortaya çıktı.
doğunun ahlaksızlığında ensest, pedofili, zoofili ve çok eşlilik vardır. Batınınkinde de illa vardır ama onlar ahlaksızlığını dinime göre hakkımdır diyerek savunmaz ya da aklamaya çalışmaz. Hapis yatar.
ben insan hayatını takıyorum açıkçası bu yönden batı kafalıyım. batı pek kime ne girmiş bunu düşünmez, rahattır ama vahşeti kınar.

doğu ise kime ne girmiş her şeyden çok önemser, insan hayatı sıfırdır, kafa kesmek kadar doğal bir şey yoktur.
gündem nedeniyle gaza gelmeden yazıyorum ahlakı sadece pompiş üzerinden değerlendirmezsek tablo şöyle olur:

batı:

- yüzyıllarca insanları sömür, doğal kaynakları sömür, yüzyıllarca kıçının dibindeki ülkelerle taht mcüadelesi sürdür, milyonlarca insan ölsün. iç savaşlardan kırıl, haçlı seferleri ayağına gittiğin her yerin ağzına sıç veee ta taaaaaaaa batı medeniyeti. aman da ne güzel batı medeniyeti!!

doğu:

- yüzyıllarca asalak gibi yaşa, bir kere bile neyin ne olduğunu sorgulama, gelen semer vursun giden semer vursun, sömürülmeye açık kal, ahlak ahlak diye ortada dolanıp ahlaksızlığın bin bir türlüsünü yap sonra aman da ne güzel doğu aman da ne güzel ahlak! aman da ne kötü batı!

evet "öz"e bakarsak "insan" denilen bokun her yerde aynı olduğunu ama görüntünün değiştiğini ve sadece ve sadece son 50 yılda batı'nın dengeyi bulduğunu görüyoruz (belki 50 yıl bile yoktur).

siz sanıyor musunuz ki bu iki kutup birbirinden çok farklı? arkadaşlar üzerine basa basa "söylüyorum":

"insanın olduğu yerde güzellik yoktur o çirkinliğin temsilidir" batısı doğusu yok bu işin. evet kabul son yıllarda batı kendi insanına değer vermeyi öğrendi evet kabul son yıllarda batı öğrenmeye hiç bu kadar aç olmamıştı evet kabul hepsini kabul ediyorum ama kazın ayağı bu kadar mı? diğer ayağı yok mu sadece bunu sormak istiyorum.

doğu'ya girmiyorum bile batı'nın ahlakı tartışılır ama doğu'nun ahlaksızlığı ve salaklığı tartışmaya açık bile değil.
batıda ayıp olana ayıp derler.
doğuda ayıp olanA ayıp dersen seni bir köşeye cekerler, önce sikerler sonra keserler.
bu yüzden batının ahlaksızlı alır.
Batının ahlaksızlığı hümanizm ve sosyalizm sloganlarıyla kitleleri aldatıp, güçsüz silahsız milletleri sömürmesi, köle yapması ve birbirine kırdırması gibi örneklenebilir. Medeni, çağdaş, insancıl batınız Bosna'da müslümanlar katledilirken de sesini çıkarmaz... işgalci israil'in devlet terörünü de görmez... Suriye'de bebeklerin açlıktan ve bombalardan ölmeleri de umursamaz.
Ve Batı öyle sinsi bir ahlaksızdır ki; sömürdüğü milletlerin içindeki gerizekalıları kullanarak kendini sömürdüğü, umursamadığı aptal hayranlarına övdürür.
Ahlak kavramınız sadece belaltıyla mı ilgiliydi. Buyrun o zaman;
ensest mi? Avrupa'da Amerika'da bırakın silkmeyi millet kızıyla evlenip boy boy çocuk yapıyor.
ipnelik mi? Lan adamlar gayliği yücelte yücelte neredeyse heteroseksüellik utanılacak bir kavram oldu "batı"da!
Gavatlık mı? Doğu insanı namusunu canından yüksek tutarken o ahlaklı batınız grupları,swingerliği bırakıp cuckoldluğa merak sardı.
Hemen demeyin öyle nereden biliyorsun diye!!! Sözlük ahalisi olarak sanırım çoğumuz epey batılı sayılırıZ değil mi?!
Batının ahlaksızlığı daha eğlencelidir.
(bkz: al birini vur ötekine)
Adanada yaşanan swinger olayları vs doğuda işlenen namus cinayetleri diyerek cevap vermek istediğim ankettir.
yılbaşını kutlamak batının ahlaksızlığı, yılbaşını kutlayan insanları taramak da doğunun ahlaksızlığıdır.
batının ahlaksızlığı mini etek, çok eşli cinsel yaşam iken, doğu'nun ahlaksızlığı sübyancılık, tecavüz, bademleme gibi faaliyetlerdir. he bir de hırsızlık, yolsuzluk, rüşvet falan var ama halkımız bunları ahlaksızlık olarak görmüyor.

mottomuz penis girmeyen yere ahlaksızlık girmez

dipnot (bkz: doğu nun felsefesi yerine oğlancılığını aldık)
doğu ahlakı pompalar batı ahlaksızlığı .

ahlaklı kişiler ahlakı depolar .

ahlaksız edepsiz kişilerde ahlaksızlığı .

hatta ahlaksızlığı matah bir şey sanar . üstelik iyi bir şey olmadığını derinden bildiği halde bile . hayvan bile böyle bir şeyi yapmaz .
Doğunun ahlaksızlığı dine dayanır, batının ahlaksızlığı dinsizliğe dayanır.
Al birini vur ötekinedir. Iki kültürün de (keza ahlak kültürün alt başlıklarındır.) birbirinden aşağı kalır yanı olmamakla birlikte batı bu işleri el altından yapmaktadır ama doğu öyle mi? Bilmez çünkü okumaz, kulaktan dolma oradan buradan duyma bildiğini doğru bu diye yaftalar durur.
Ama ben yine de batıyı daha alçak buluyorum. Yanlışı yanlış olduğunu bilerek yapmak, yanlışı doğru bilerek yapmaktan daha aşağılık. Bu durumda konudan biraz da saparak şunu eklemek istiyorum, doğu doğruyu ögrenmeli, çok okuyup az konuşmalı ve kültürünü geliştirmelidir.
batinin ahlaksizligi bin kat yegdir! o ahlaksizlik tanimi da sizin orta dogu col fareleri kafasiyla tanimladiginiz sacma bir kalip ama neyse...