bugün

Girilen entryleri, açılan başlıkları takip ediyorum sürekli hdpye oy verenler mutlu mu? Selahattin terörist gibi saçma saçma şeyler okuyorum. bu ülkede bir şeylerin değişmesini istiyorsan öncelikle takım tutar gibi parti tutmayacaksın. ikincisi basma kalıp sözlerle her yerden damlamayacaksın. Ve son olarak ölen her can için üzülmesini öğreneceksin. Batıda ölenlere üzül ama doğuda ölenler varken maç ile ilgili binlerce entry giriyorsan, doğuda ölenlerin olduğu gün "survivor" ise tüm konuşman, batıda ölenler için "Yastayız." Derken doğuda ölen hamile kadınların arkasında " türk askeri was here" yazan askerlerinle gurur duyup o kadın için üzülmüyorsan sen zaten insanlığından da ders almamışsın. Objektif bakmayı öğreneceksin kardeşim. Her olaya aynı at gözlükleriyle bakmayacaksın. Teröristleri eleştirdiğimiz gibi bu vatanın anasını sikenleri de eleştirmesini bileceksin.
e doğudan gelip patlıyorlar işte, demek ki patlıcanmış doğudakiler.
bizi beğenmiyorsan git hakkarinin dağında yaşa diye cevap verilesi saçma başlık.
bizi beğenmiyorsan git hakkarinin dağında yaşa diye cevap verilesi saçma başlık.
içerik bulunamadı.
doğudakiler pkk'yı desteklemeyen masum insanlar olsa belki sözlerinin bi anlamı olurdu. Ama vatan hainlerinin arkasından ağıt yakacak değiliz kusura bakma.
doğuda militan ölür, batıda sivil. fark bu. bu denklemdeki tek yanlış doğudaki militanı savunanların yaşıyor oluşudur.
Aynen öyle çünkü onlardan bi sikim olmaz hainlikten başka.
Size burada pkklıları savunan yok. Size burada insanlığı savunuyorum. Ama entryimin doğru olduğunun kanıtısınız. Size ölenler için üzülün diyorum, insan olun diyorum, hayvanlardan sizi ayıran tek özellik düşünebilen kısmınız diyorum ama hala aynı cümleler, aynı bokun laciverti savunmalar yapıyorsunuz. Cidden bu kadar gerizekalıyı toplamak isteseydim başaramazdım. Topladıklarım arasında illa bir kaç akıllı çıkardı. Ama tebrik ediyorum içgüdüsel olarak heralde çekiliyorsunuz. Mallar topluluğu.