bugün

bu işi profesyonelce yapıp ekmek parası kazananları ayrı tutuyorum, salonlarda, sokak aralarında basketbol oynayanların içten içe terli erkek vücutları ile temas etmekten hoşlanmalarından kaynaklı tespit. ha, mesela kız erkek karışık oynuyorsun, isterim ben böyle bir şeyi. birlikte rebounda çıkalım, dipdiri memelere temas edeyim, bunlar güzel şeyler. ama aynı rebounda bir osman'la çıkmak istemem. bunu tercih edenlerin de gay eğilimleri olduğundan kıllanırım.
gaylige egilimi olanlar basta basketbola guard olarak baslarlar ve fazla ikili mucadeleye girmezler, daha sonra bu isten hoslandikca pozisyonlari forvet sonrasinda da pivot olur. iste pivot oldun mu artik tam anlamiyla gaysin demektir. burdan goruyoruz ki, basketbolun gay sporu olmasi sokak basketbolu icin bir bakima dogru olabilir.

(bkz: agir cekimde reverse yapan forvet)
(bkz: lan bsg)
maç başlarken göte şaplak atmalar, soyunma odasında yeni gelenin götünün içine ben-gay sıkmalar (öeeehh), götü rakibe dayayıp ittire ittire pota altına girme çabaları vb.

o kadar sene oynadık, lan yoksa?!
(bkz: dün litvanya ya iyi gaydık ama)
izleyenlerin erkeklere hallenme durumu.
Bunun olması durumunda tenisin ne sporu olduğunu düşünmek bile istemiyorum.

(bkz: Sharapova nın çıkardığı sesler)
Aslinda tam tersi.22 tane futbolcu+hakemler+yedek kulubeleri+binlerce erkek taraftar.baskette toplasan bunun ceyregi etmez.acik ara futbol gay isidir.
gay mi?! en kısası bile 190cm olan adamlar mı gay olacak?
Eksile geç ciddiye bile almaya gerek yok, boyu uzun olanın dalgasıda kuzgun olur.
kafan güzelmiş kardeş, sözlük ahalisi olarak bi tur binebilirmiyiz ?
zenci basketbolcuyla karşılaşmış eşcinselliğe yeni adım atmış er birey yorumudur.

ps.eşcinsellere saygımız sonsuz.
(bkz: basketboldan bir bok anlamayıp yorum yapmak)