bugün

en doğrusunu yapan babadır.

beyler kız çocuğu narin olur kendini koruyamaz hele son yıllarda erkek arkadaş modası aldı başını gidiyor aileler saldım çayıra mevlam kayıra zaten kızlar motora dönmüş üstünden geçmeyen kalmamış.

üniversiteye gidip delik dönenler var bu kızı kim alır beyler ben söyleyeyim size sözlükte yazan 3-5 zırtapoza bakmayın yok özgürlük yok ot yok bok bunlar türk aile yapısından nasibini almamış, ahlak yoksunu tipler özgürlük ayağına sikini tatmin etme çabası içinde hepsi bakın babamın arkadaşının kızı ankara'da okuyordu kız gideli 2 sene oluyor neyse durum şu kız iyice bar, disko gibi yerlerede sürter olmuş annesi facebookta bir fotoğrafını görmüş uygunsuz annesi tayin istedi kızın yanına gitti babası ağzına sıçtı kızın yazın şimdi ben erkek olsam o kızı namuslu diye alacağım allah korusun!
söyleyeceğim odur ki kız evlat başkadır bar ortamlarından uzak durmalıdır. insanın meşrebi bozuk değilse bara giden kızını uyarır bir daha asla buna izin vermez. nerelere gitti bu toplum anlamak güç.

not: siz bekaret beyinde diyenlere bakmayın alayı çakal amaçları sik tatmin etmek kızlar versin rahat rahat demek. kimse kusura bakmasın kzın annesi tayini istedi gitti beyler aile yapısı güçlü insanlar hemen olaya müdahale ediyorlar yoksa kız delik deşik olacaktı allh korusun uyuşturucuya bunlar camide alışmıyorlar ya bar, disko buralarda alışıyorlar.

o yüzden türk aile yapısına göre kızlar da erkekler de bar, disko gibi yerlere gitmez zaten ahlaklı aileler hemen müdale edip yanlışı düzeltiyor.

not: işine gelmeyince troll yaftası atanlar kafam girsin size!
laiktir.
Ahlak sahibi insandır.
Kızını o les ortama sokan adamdan ne olur ki.
Içkili mekanlarda kız kısmının ne işi var.