olabilecek en kötü kabus senaryosudur.zeynep tokuş'un zerafetiyle aldığı altın pateni, yarışma organizetörlerinin altın ayva * olarak değiştirmesine yol açacak olaydır.
http://www.milliyet.com.t...07/03/14/son/sonyas15.asp
(bkz: buzda dans ta bir balina gördüm sanki)
merak edilen tarafı ise buzda dansta yarışmasındaki zemin ve paten bu kalıba uygun mu?
gayet doğal karşılanması gereken bir durumdur. *
Bence Banu Alkana partner olarak "beton" diye biri vardı. onu alsınlar, ancak banu alkanı o kaldırabilir. Yanlız ikisinin ağırlığını buz kaldırabilirmi o ayrı...*
yabancı partnerinin banu alkan'ı görünce , yok artık ali sami tepkisini verip ardından yarışmaya dopingli olarak çıkmasını sağlayacak gelişme.

son dakika editi: banu hanımla konuştum 10 kilo verecekmiş haberler iyi ...
tarafıma;

-banu da hayat var hayatta ne varsa banuda onun iki misli var.

düşüncesini doğurtan acı haber.
(bkz: banu alkan la buzda pas)
(bkz: uçan fil dumbo)
narin ve ince bedeniyle buz üstünde bir kuğu gibi süzülecektir .
aldığım duyumlara göre partneri ünlü aşçı ümit usta olacakmış.işte efsane çift.kesin kazanacaklar bak söylüyorum şimdiden.
Feci bir olayın gerçekleşmesidir.
Bir düşerse... (bkz: deprem riski)*
umarım buz üstünde kuğu gibi süzülürken o güzel yorumunundan bizleri mahrum etmez.

(bkz: kaldıramazsan kaldırırlar gülüm)
banu alkan'dan sonra , erkek yarışmacılar arasında popstar ajdarı görmekten korktuğum gelişmedir. * *
partnerini göğüsleriyle buzda dansın semalarında gezdirmesi muhtemel kişi olan banu alkan'ın katılması olayı.
banu alkan'ın partnerleri şu gruptan seçilirse buzda dans yarışması tadından yenilmez
1) Ajdar
2) Ferhat Güzel
3) Tecavüzcü Coskun
4) Ata Demirer
5) Haydar Dümen
partneri, zeynep tokuş'un partneri olan, zenci abimiz olabilir.*
buzda dans yarışmasından ziyade sumo güreşi gibi bişey olur herhalde. birde göbeğini kapatmak için herzaman kullandığı şalı olmayınca napar kadıncağız bilinmez, bakarsın belki onuda kullanarak buz üstünde düşüp yuvarlanır da bizde güleriz belki.
bir yarışmadan çok magazin programı olacağının teyididir.

neremi neremi eşliğinde banu alkan'ı kayarken görmek için bile izlenebilir.
partnerinin üstüne düşmesi durumunda partnerinin hastanelik olacağı durumdur.