bugün

Şahsım için şaşırtıcı derecede kolay olması durumudur. Girersin usulca kasanın arkasına geçersin ve paraları alır çıkarsın.
Çünkü Yakalanmasi daha kolaydır.
Soymak kolay da sonrası ne olacak dediğim durum. Yakalanacaksın.
Bankaya efendice girilip sorulur;

+sizi soyabilir miyim?
-ay bilmemki içim bir hoş oldu .s .s
+içiniz fesat amk, ağız tadıyla bir banka soydurmadınız. Gidiyom ben amk.

(bkz: Bak olmadı)
işim gereği günde en az 5 - 6 farklı bankaya giderim gittiğim bu bankalardan birinde bir güvenlik görevlisi var ki evlere şenlik. o bankaya ne zaman gitsem herifi telefonla bir firmanın müşteri temsilcisiyle veya çağrı merkeziyle konuşurken rastlıyorum, benim sıram geliyor işim bitiyor ama adam hala telefonda. O değil de bu adam en az üç yıldır bu şubede çalışıyor ve 3 yıldır sorunları bir türlü bitmedi amk, telefona öyle bir dalmış ki bankayı götürsen ruhu duymaz.

Not. Banka soymayı düşünenler özelden mesaj atsın, insaniyet namına detaylı adres verilecektir.
Bankacıdır o banka olsa soyamazsın.
yanlış başlıktır. Hızlı ve temiz bir şekilde işini halletmek isteyen soyguncular bir kaç ay kadar bankanın işleyişini, zayıf saatlerini takip eder.
payday oynayıp entry giren bir yazarın düşüncesi. (bkz: payday)
gece bir köşede gizlenirsen seni unuturlar ve sen de gider paraları alırsın. banka soymak bu kadar kolay. arkadaşı tebrik ediyorum.

http://www.kaliteliresiml...media/30/banka_kasasi.jpg

bu bildiğimiz banka kasası. ben buraya benzer bir yeri hayatımda bir kez gördüm o da 10 metre falan uzaktan. o zamanlar küçüktüm ve babam bankada elektrik teknisyeniydi. beni de yanında gezdiriyordu ve haliyle zararsız olduğumu bildikleri için güvenlik görevlisinin yanında babamla birlikte ben de gitmiştim. gördüğüm şeyden çok etkilenmiş olmalıyım ki hala gözümde canlanır o hayvani kasa kapısı. yuvarlak kapısı kapalıydı ama ona ulaşmadan önceki demir parmaklığı açmıştı görevli ve babam da oradaki teknik aksaklığı gideriyordu. düşünün ki bundan önce bir kapı ve sonra bir kapı daha var böyle. bu ziraat bankası'nın kasasıydı ve mantıklı düşününce siksen oraya soygun için giremezsin. girsen dahi garanti yakalanırsın. zaten banka soymaya gitsen ziraat'te işin ne derler adama. en iyisi köşe başında bir bakkal açmak deyip bu konuyu da bağlayayım.
Bana da iki tane soysana kanka.
Hazır ayaktayken bir tane de bana soyar mısın.
suçtur, yapmayın.

ille de soyacam amk, kırdım kafayı diyorsanız da atm soyun, zira genelde bankanın kasasında atm de olandan daha az para vardır.

hareket sensörlerini de unutmayın. bir dakika içinde içeriden çıkmazsanız polis kapıdadır.

zükerler...
4 adam ve kilolarca c4 verilse soyulmayacak banka yoktur.türkiyede ise zaten yok.dayayacaksın c4leri giriş çıkış ve bankanın holüne.palyanço maskeleri ile girip kadın olarak çıkacasın.bankada ki personel lavobolarında kamera yoktur.soygunu gerçekleştirdikten sonra içeri girip kadın gibi bankadan elini kolunu sallayarak çıkarsın.ha bu arada yolda iki kez araç değiştirilmeli ve yeraltına kazılmış bir tünel yapılıp araçla kaçarken içine girilmelidir.girdikten sonra zaten bir müddet para orda kalır sonra gelir alırsınız.
(bkz: tabi lan manyak mısın)
Amk hiç demeyin ki emegimle para kazanayım emekçi olayım yok.
güncel Önemli Başlıklar