bugün

çok bizden olan filmdir. nefis replikleri vardır.

Öyle bir kız ki, çocukluğumun bayram sabahları gibi. insan gözlerine bakarak nasıl söyler sevdiğini ?
uyuyan çocuğu uyandırdın. *
keşke dizi olsaydı dedirten film. oyuncu kadrosu ve sıcak mahalle ortamı ile yeni bir efsane olabilirdi.
Maskeli beşlerden otuz sekiz tane çeken türk sinemasının kalitesini yükseltecek nitelikte filmlerden. Bir filmin nasıl hem kaliteli, hem sanatsal, hem de komik olacağını öğretiyor.
abi başıma bi şey gelmeyecekse, bence abartılan film. vasat üstü. burak aksak gibi bir adama yakışmayan bir film.
No 309 adlı lanet diziyi aile bireylerimden azar işitmeden değiştirebilirsem izleyeceğim filmdir.. Yorumlara bakılırsa güzele benziyor, umarım yediğim azara değer..
Edit: yediğim azara değdi, yanımdaki herkes büyük bi tebessümle izliyor filmi.. Erdal Tosun'u özlemişiz..
Seyrederken her karesinde neden bu filmi daha önce seyretmemişim nasıl kaçmış benden diyorum, ve ekliyorum Fatih artman çok iyi ya.
Bir burak aksak filmi.Normalde iran sineması sevdiğim için elitist bir insan olmakla itham edilmeme rağmen bu filme bayılıyorum. Belki 5 kez izledim. Her seferinde çok eğleniyorum. Keşke ikincisi de çekilse.
oyuncuları kaliteli olduğu için izlenebilir, hikayenin çok iyi olduğundan falan değil.
(bkz: masal anlatma yeter o saf aşık yok artık)
Bana maval okuma, yeme bizi deyimlerinin bir başka versiyonu.
güncel Önemli Başlıklar