bugün

Gördüğüm en ezik burçtur kendileri.

Saf mı saf , vur ensesine al sütünü böyle bi şey hahahahh.
Dünyanın en Harika insanlarıdırlar.
iyiki gördüm iyiki sevdim seni...
benimdir. 12 yaşlarındayken her boka ağladığımın kanıtıdır.
ağladıktan sonra neden ağladığımı tekrar düşününce bir daha ağladığımdır.

ve biraz saf olmamdan kaynaklanan filmlerde ölüm v.b gerçekten iyi oynanan sahnelerde fazla empati kurarak gözlerimin dolmasıdır.

insanların yanında kendimi ne kadar güçlü göstereye çalışssamda, zorlansam da. evde veya yalnız kaldığımda derin düşünceler içerisinde kendimi çok güçsüz hissettiğim zamanlar oluyor. lakin ne kadar duygsal olsamda, ani parlamalarım her şeyi terslemem burcum ile her zaman çelişki içerisinde kalmıştır.
kelimelerinizi seçip çok dikkatli sevişin bizimle.
üzülmek için var olan erkek. vurun kırbacı aq.
cıvık çok konuşan ama zekimsi erkek.
ama yükselenim aslan diye cevap veren.
sazanın önde gidenidir. sezgileri güçlüdür. anlar ama emin olmak ister. gemileri yakmak gerekirse bu adam bütün filoyu yakar. küreği de götüne sokar. istediği kadını elde eder. kısa yada uzun. bunu o seçer. sadece kendine duygusaldır. çok güzel romantik numarası yapar. işine gelmezse buzdolabı olur. kaçar..

edt: *
dengesiz varlıklar.
aralarında bulunduğum erkek grubudur.
Sorunlu değil, kendini anlatmaya çalışmayan, anlaşılmak istenen erkektir. "Ay sen çok farklısın" cümlesini duymayan balık erkeği yoktur.
tembeller. öyle haldır haldır koşturmak onlara göre değil. keyif insanı bunlar. dünyevi hırsları yok. para, pul en son düşündükleri şey. para yaşamın amacı değil, sadece bir araç. bunun yanında hemen hepsi merhametli, empati kurabilen, duygusal, uyumlu adamlar. sanata yatkınlıkları da bu ince ruh yüzünden.

bir de acı gerçek var ki tüm iyi kalpli adamlar gibi kadınlar tarafından tercih edilmiyorlar. çünkü "piç erkek" değiller.
kendimi tek sanıyordum lan, bayağı varmışız. iyi organize olur ve empati yeteneklerimizi birleştirip kullanırsak sözlüğü ele bile geçiririz amk.

ama içimizdeki bu merhamet ve acıma duyguzu zall'ın ve diğer tüm yazarların gözyaşlarını gördüğümüz an bizi bütün bu planlardan alıkoyar eminim.

neyse ya, biz en iyisi biraz daha acı çekip ruhumuzun en derin noktalarına kadar değersizliği yaşayıp olgunlaşalım.
iyi kalpliler ya valla herkesle iyi geçinirler ya çok sosyaller ya çok içe kapanıklar. Duygusallar entellektüeller yazarlar çizerler içerler severim yani.
kızların burcun ne diye sorduklarında balık demesiyle "ayyyy, çok alıngansındır sen şimdi" gibi cümleler duyması ya da acıma hissi barındıran gözlerle karşı karşıya kalması muhtemel erkektir.

insanların balık burcu mensubu insanlara neden acınası gözlerle baktığını da merak ederim doğrusu.
Tuhaf. Tripli. Salak espriler yapan.
Aldatmaya en meyilli olandır.
Dengesiz değil amk ayak uyduramıyorsunuz .
Ekleme: kezbanlar tarafından sevilmediğimiz doğrudur.
Yengeç erkeğinin en iyi dostudur.
Duygusal, zeki, kırılgan,biraz uyuşuk, sessiz, sadık ve sevecen, yakışıklı.
(bkz: oğlum)
Balik burçlarının genel olarak beceriksiz, gereksiz anlamsız duygusallığa sahip olduğunu, bencil olduklarını gözlemlemişliğim var.
Ilıktırlar.
Yolda kız görürler başlarlar ağlamaya, kızın elini tutar ağlar, ayrılır ağlar. Hep ağlar. Allah yardım etsin.
Sokakta görsem boğasım gelir suda görsem çıkarır boğulmasını beklerim o kadar. Evet boğmak demişken boğa iyidir ya.
Enteresandır.ama iyidir ya güldürmese de öldürmez.
Söylenenin aksine hiç duygusal değillerdir, sadist eğilimleri vardır, hayatı boşverip fazla plan yapmayı sevmezler. Aşk konusunda kararsız olup evlenmeye çok sıcak bakmazlar, Kendimden biliyorum. Yani ya bugüne kadar balık burcunu yanlış tanıttılar yada bana doğum tarihimle ilgili yalan söylediler.