bugün

Evet efendim bakirelik hiç mi hiç önemli değildir. Önemsiz bir zarın olup olmama durumudur.

Kız olmak türk toplumunda zordur sebebiyse beynini bacak arasından alan insanlardır. (Hani lisede "of olum şu kız veriyormuş " diye iftira atan insanlar).

Metroseksüel lafları bir yana bırakırsak: seks iki tanımdan oluşur bipmek ve bipilmek. Erkek olan biper zevkini alır. Kadın ise bipilir ve zevkini alır. iki durumda da karşılıklı istek varsa sorun yoktur. iki durumda ne birbirine üstündür ne de alttadır. Bu yüzden bipmek ve bipilmek eşit statüdedir. Bu yozlaşmamış toplumlarda bir bilinç olarak gelişmiştir. Fakat bizim gibi insanları yozlaşmış toplumlarda (burda dinin etkisede çok büyük. Peygamberlerin ve tanrının erkekliği olduğu için) erkek yüceleştirilerek ön plana alınmış kadınsa ne yazık ki bir mal gibi gösterilmiştir. Modern dünya ve eğitimin islah edemediği kendini erkek olarak tanımlayan ve kanıt olarak penislerini gösteren insanların düşüncesine göre erkeklik(erkeklik deyince akıllarına sadece bipmek gelir bu insanların) her zaman kadınlıktan (burdada bipilmek)öndedir ve bunun getirdiği düşünceyle erkek istediği gibi ilişkiye girebilir( ki onların gözünde yüce bir iştir) kadınlarsa kendilerini kocaya saklamak zorundadır. Böyle dallamalar her türlü masturbasyonu ilişkiyi yaşadıktan sonra evlenecek fakat kadınsa ilişkiye dağir hiç bir tecrübesi olmayacaktır. Bu durumda erkek yine mutlu olmayacak kadını (yine mal olarak görerek) kendini tatmin edemediği sebebiyle aldatacaktır (kadın aldatsa zaten ölmesi gerekir zihniyetindedir bu dallamalar.) işte deminden beri anlattığım şeyler yozlaşmış zihniyetten kaynaklanıyor.

Bu yozlaşmadan kurtulmak için bir kaç şeyi hatırlamak gerekir: Kadında erkekte eşittir, eşit haklara sahiptir. Kadında düşüebilen hissedebilen ihtiyaçlara sahip bir insandır. Ve son olarak asla kadın kocasına ait bir mal değildir kocası kadar hürdür.

Edit: yukarıda bahsettiğim tanrının erkekliğinden kastım tanrının kendine bizzat koyduğu erkekliktir araştırmadan gelen dallamalardan olmayın.
Edit2: evet benim annem kız kardeşim ve kız arkadaşımın seks yapmasında sakınca görmüyorum( tabi sevgilisi ve kocası dışında olmadıkça)
Edit3: okumaya üşenip millete hakaret etmek bir şey bildiğinizi göstermez yalnızca kültürsüzlüğünüzü gösterir. Burada daha çok toplumumuzun yozluğuna dikkat çektim.
Son edit: doğruyu ve insan haklarını savunmak için illa kadın olmak gerekmiyor hayata farklı açılardan bakabilme yeteneği olan her insan yapabilir.
bir adet amına yarrağı yemiş koca bulamayan zilli söylemidir.
godoş söylemi.
kadın bedeni üzerinde bu kadar çok söylem üretmek ne salakça, dedirten.