bugün

bahaneye gerek olmayan durumdur. ha ille bahane isteniyorsa bulunur.
Annem küçükken fitili yanlış yerden sokmuş.
bekaret önemli değil
geri kafalı mısınız?
hangi çağda yaşıyoruz

içten içe söylenenler
-adet gününe denk getiririm napalım.
-Sen bakir misin ?

-Yok ya, heheh o kadarda değil yani.

-E iyi bende bakire değilim o zaman.

-OO o işler öyle yürümüyor ama hooo şşş.
http://www.vekarikatur.co...kaza-sonucu-kaybettim.jpg
görsel
her şey bi anda gelişti. nasıl oldu anlamadim.
Cok sarhostum. (bkz: bi bitmediniz aminakoyum)
evcilik oynarken oldu.
kimsede dememiş ki ''istedim oldu sana ne gerizekalı. '' 'sen elinle uğraşırken bana sordun mu bahane ürettin mi ?'
açılan başlığa bak dediğimiz saçmalık.

not 1 : erkeğim

not 2 : kimseye yaranmak için yazmadım bunu.
-bir çok sevmiştim.sadece bir kez oldu.sonra ayrıldık. ( bu kızın üniverstede numarasının bilumum sosyal hesaplarının arkadas arasında dolastıgını ve gercekten baya dejenere olduklarını gördük). (bkz: lahana am)
-2 esnekmiş
-3 nolu kız daha cakal hic caktırmaz acaip agırdan satar ta ki sizin ilginizi ve sevginizi kazanana kadar ve yanınızda ağlayarak bilimum çesit hikaye yazar. ama aslında lisenin onune gelen serseriye vermiştir veya başka bişiler.
(bkz: bir kadının gözyaşlarına inanma) daha bir çok türevi vardır ama yormuyayım.
4.sü bakire bi kızın en az sakso cekmiş olma olasılığı çok yüksek ve kendim hiç bakire kızla birlikte olmamakla birlikte bakirelerle oynasmayı seven arkadaslarımdan duyduklarımdan sonra bazen benimde bir çılgın bakire bulasım geliyor.Amk çakal olun biraz ama kızı götürmek için değil kızın gerçek yüzünü görmek için.
not:bu entryi yazan arkadas hicbir kızı sırf seks icin adam yerine koymamıştır.

bu arada hemcinslerimi de eleştireceğim sırf cinsel birliktelik icin insan taklidi yapan(evlilik ciddi iliski ayakları) ve bi bok olmasada bazı hatunların götünü acayip şekilde kaldıran türk erkeklerinin cezasıdır kezbanlar.amın feryatları lan dünyanın en güzel kadını bile (benim için sofya loren ) zaman karşı pert olmus nedir bu derdin amk belki kadında biraz beyin arasak onlarda böyle olmuyacaktı.(Tabi kadın güzelliksiz hiçbirşey ifade etmez isterse 10 katlı türev alsın amk ).Türk erkeklerine önerim ne istediginizi bilin olum.sikismeyince kezban sikisince orospu. kadınlarda mala baglamasın eğer bir kız bakire degilse ve buda sizin düşünce yapınıza uymuyorsa bunu ona onunla birlikte olmadan söyleyin sikisip sikisip sonrada siktir etmeyin. varsın insanlık sizde kalsın

Kısacası öyle göte böyle yarak sevgili ülkem
Zorla benimle birlikte oldu. Ühüü ühüü ühüüü. Kimseye söyleyemedim.

(bkz: yersen)
doğru tespittir. özellikle ''bir kadının gözyaşlarına inanma'' kısmında ayakta alkışladım. her ne kadar genellemelere karşı olsam da kadınların ekserisi yalancıdır.
-Aşkım küçükken bisiklete biniyordum,
-Eee
-Sonra kaza oldu işte(yersen)
90'larda kupon karşılığı verilen bisan ihlas bisiklet ülkenin namus ayarlarıyla oynamıştır.
ya aslında bunun bi önemi yok. önemli olan zihniyette tmm mı :s:S
benim gönlüm bakire aşkım.
küçükken direğe oturmuşum.
buna çok güleceksin liseli.

aşkım bakireyim. görsel
Benimki elastikmiş.
vurdurdum.
seviştikten sonra banyoya gidip amını bıçaklayan varmış sonrasında:
-aşkım kan geldi.
aşşkımm benim ki doğuştan yırtık ama.
masaya çarptım masaya.
Aşkım bakire değilim sorumlusu bekaret bozan jinekolog.
Bakire olmayan kız olmaz kadın olur.
Çok pişmanım affet beni.