bugün

eğer her erkek böyle düşünecek olursa dünyada evlilik oranı yarı yarıya düşer.
sadece türkiye'de olan bir durum. yabancı ülkelerde özellikle amerika'da böyle bir durum göremezsin. çünkü adamlar böyle şeyleri çok aşmış durumdalar ama bizim insanımız hala bakireydi çöptü kıldı gibi geçen yüzyıldan kalma işlerle uğraştıklarından gerçekten zor bir durum.
Kuran'da geçen zinanın evlilik öncesi ilişki diye çarpıtıp Türkiyenin durumunu bu hale getiren insanlardır. Bir erkekle birlikte oldun diye neden sana 100 sopa vurulsunki? çok çarpıtılmış çok..
ilk ben patlatacağım anlayışı vardır.
türkiyenin dörtte üçünün baktığı bakış açısı. doğru bir bakış açısı evet. bakire olmayan bir kızla evlenmeyi düşünen bir erkeğin midesi ister istemez bulanır. bunu erkek olmayan anlayamaz. erkeğin bakir olmayışı ile kadının bakire olmayışı aynı şeyler değildir.
Eger sevismis bi erkek ya da eline firsat gecerse sevisecek bi erkekse orospu cocugudur. Ben sahsen her sevgilime gelecek olur diye bakiyorum. Ha oyle bakmadigim fuck buddy oluyor one night stand oluyor friend with benefits oluyor.
namusu, ahlakı bacak arasında aramaktır. yanlıştır.
o zaman eşek gözüyle bak, belki bir eşek te sana bakar, öyle derler adama.

tüm kızlar bakire olsa deneyimi eşek ile yapardınız artık,

yuh sizin sevgi dolu anlayışınıza derler Anadolu' da

bir köyle ai ai diye..
öncelikle bekarete veda etmiş bir bayan, kız değil kadın olur.

''ama erkeklerde bakir değil rerörerö''' argümanından nefret ederim.

bekareti ette aramamak lazım'' argümanıda pek çok yazarın kaleminden, hiç samimi gelmez gözüme...
fakat haklı oldukları konu şu ki bekareti hakikaten kızlık zarının sağlam olmasında aramak yanlıştır.

bir düşünün, toplum baskısından, zarını sağlam tutmak zorunda kalmış ama yüzlerce erkekle anal-oral yiyişmiş kız mı; yoksa tek tecrübesini kocasıyla yada tecavüz sonucu yaşamak zorunda kalmış kız mı daha namusludur.

günümüzde bir kızın önceden öpüşme deneyimi bile yaşamamış olmasına inanabilmek çok güç. erkeklerde bu durumun farkında oldukları için kriterlerini giderek esnetiyorlar. en tutucusu cehaletin getirdiği mutluluğu tercih edip hiç kurcalamıyor kızın (kadının) geçmişini.

toplum ahlakı açısından bakarsak son derece rezalet bir durum. tek elle tutulur yanı ise en azından bu sayede erkekler evlenecekleri insanın zarına değil ruhuna bakmayı öğrenebilirler.
bizim halkımızdaki sinir bozucu ve gereksiz takıntılardan sadece bir tanesidir. aşılması gerekendir. saçmadır. toplum baskısından kaynaklıdır. yok patlak kız alan enayi yok bilmem ne yok şu yok bu. yok ebenin amı. her şeyi kıçı kırık bir imzaya bağlayan topluluktan beklenecek takıntıdır ayrıca. he bakire he.
bakire olmayan, bir kıza evlilik gözüyle bakmamak yanlış bir düşünce. bu ülkede hayalleriyle oynanmış tecavüze uğramış çok kız var bir hata yapıyorlar, sonrası inanılmaz bir pişmanlık duygusu.

bir kız hata yaptı diye bekar kalacak hali yok illaki bir kısmeti çıkıp evlenecek. bu dünyada kimse tek yaratılmamıştır. bir kız bu gibi durumlara düşmeden, arkadaş takımını çok iyi etüt etmelidir. rahmetli zeki müren e sormuşlardı erkek ile kadın arasındaki fark nedir. şöyle söylemişti. bir erkek her gün, ilişkiye girse kimse anlamaz kızlar gibi bir tarafı bozulmaz. ama bir kız bir sefer ilişkiye girdiği an, belli olur tüm hayalleri suya düşer.
"aşalım efendim bunları, batıda yadırgamıyorlar" diyen yazarlarımızı, validelerini bu durumda düşünmelerini rica ediyorum. eğer sindirebiliyorlar ise bir şey diyemeyeceğim.

(bkz: senin annen bir kaşardı yavrum)
(bkz: elf gözlerin neler görüyor legolas)
saçmalıktır.
bakire olmayan kızla evlenilir mi oğlum? kurdelayı illa da ben kescem.
Sevgiyi bacak arasında arayan, sığ görüşlü erkektir. Karşıdaki bayanın davranışlarının düzgün olup olmayışına pek dikkat etmediği gibi bekaretinin neden bozulduğu da umurunda değildir. Karşındaki, senin gibi bir bencil bir hayvan tarafından tecavüze uğramış olabilir, kendi bekaretini yanlışlıkla kendi bozmuş olabilir. En kötü ihtimal olarak hadi en çok düşünülen şey olsun. Eğer pişman olmuş, bir daha yapmamaya karar vermiş ve cezasını kendi içinde çekmişse, e sana ve çevresine karşı davranışları da düzgünse ne hakkın var kardeşim yadırgamaya?
buraya destanlar yazılsın, en açık görüşlü erkek de gelsin yazsın değişmeyecektir. erkeğin içinde bir burukluk kalır ömrü boyunca.

nasıl olur biliyor musunuz bayanlar?

hani erkek bacak arasında namus arıyor rörörörrööö diye bağırıyorsunuz ya? heh işte onu birde erkek açısından dinleyin:

çok seviyorsunuz, karım diyeceğiniz bir kadın. bakire değil. tamam buraya kadar. hiç sorun yok değil mi?

var amına koyim!! sığız biz çünkü öküzüz!! evlenene kadar çatır çatır sikişip evlenmeye gelince bakire arayan öküzleriz biz amına koyim!!

öyleyiz!! çünkü, erkekler ilk kadınlar son olmak ister!! yaradılışımızda var!

yeri gelince
-maço olsun,
-ay şekerim beni sahiplensin
-ay zengin olsun ay çok sevsin ay şöyle ay böyle!! oldu amına koyim!!

erkek seviyorsa, bu durumda ise ne hisseder biliyor musun? o burukluğu yaşamamak, sevdiği kadım bu benim diye diye bu tarafı hiç düşünmemeye çalışır. kendini kandırır yani!

şunu unutmayın kızlar/kadınlar ne haltsanız!!

en geniş erkek bile gelse, burası türkiye kızım!!! kal dı ra mazzz!!

sen köyden gelmişsin üniversite okumaya içki nedir bilmeden arkadaş çevren ayıplamasın diye bara diskoya gitmişsin, aile baskısı bir anda kalkmış üzerinden aptala dönmüşsün, gidip ciğeri beş para etmeyen gerizekalı bir adama aşık olup salya sümük koşmuşsun peşinden, güvendiğini söyleyip gelecek kurup ona ait olmuşsun* yaptığınız herşey masum ya amına koyim, bunların hepsi üst üste gelmiş, hayat size sillesini vurmuş bla bla bla!!!

alayınızın sahtekarlığınızın amına koyim!!!

edit: eksileyin amına koyim sığız biz çünkü çetelenizi sikeyim!

not: kurdela bağlamayacağım diyenden tutun da, bakir erkek değilse bu konuda konuşamaz diyene... lafa gelince sevip sahiplensin bekarete önem vermesin herşey aşk sevgi ık pık diyorsunuz. kendinize sorun kızlar/kadınlar o gecenin sabahında ben ne yaptım demeyen kaç kişisiniz?

kimse gelip burda klavye çağdaşlığı yapmasın! biz diyoruz ya hani arkadaş ortamında şu pozisyonda sex yaptık şöyle çaktık böyle sapladık diye?! onun siki kısa bununki kalın diyenlerinizi de unutmayın!

şunu asla unutmayın:

sütten çıkmış ak kaşık gibi gelip buralarda afra tafraya gerek yok!!
"erkeklerin bekaret takıntısı kıyaslanma korkusundan ileri gelir" sözünü hatırlatır. kadınlarda neden genel olarak bakir erkek takıntısı olmadığını da sorgulatır.
bi sor bakalım o seninle evlenmeyi düşünüyor mu? malum evlilik dediğin şey iki kişinin rızası ile oluyor.
normal bir olaydır. boşanmıştır.