bugün

çok sevince olur. az sevince olmaz. ben bunu denedim. ama sonunda ayrıldık. demek ki az sevmişim.
diktirmiş kızla evlenip kandırılmıştır.
onu seviyorsa, onunla bir ömür geçirmek istiyorsa, hayatını paylaşmak istiyorsa, çocuklarının annesi olmasını istiyorsa, bakireliğe önem vermiyorsa uzun lafın kısası bu tür şeylere önem vermiyorsa evlenir bir yanlışta yoktur önemli olanda budur.
zilyon kere başlık açılıp tilyon kere tartışılan konu.

yahu bu konu sadece o erkeği ilgilendirir. ister evlenir ve bu mevzuyu hiç konuşmaz, ister evlenmez ve bakire bir kadın arar.

herkes inandıkları doğrultusunda kendi hayatını yaşar ve kimseyi de ilgilendirmez alınan kararlar.
en azından dürüst bir kadınla evlenmiş erkektir.
diğerleri gibi namus timsali olup da, o zamana kadar kim bilir kimlerin nerelerini yalamış, belki de bakire kalayım düşüncesiyle bir tek o işi yapmamış biriyle evlenmemiş erkektir.
karar sizin, seçenek çok yok. *
kanunen evlenmelerinde sakınca olmadığı müddetçe sıkıntı olmayacak durumdur.. evlilik karşılıklı anlaşmayla olan birşeydir sonuçta.. seviyorsa iki kişi birbirini ve evlenmeye karar verdilerse olay bitmiştir.. üçüncü kişiye düşen şeyin ne olduğunu iyi bilirsiniz..
alın size bir arkadaşın yaşadığı konuyu aydınlatacak zihinaçacak bir soru.

kız bekaretini arkadaşıma veriyor sonra ayrılıyorlar kız bir kişiyle daha yatıyor aradan bir zaman sonra arkadaşımla tekrar barıştılar evlenicekler ?

hadi al burdan yak evlenmeli mi evlenmemeli mi bekareti arkadaşımda.
mantıklı erkektir.
kimse kimse için yaratılmadı, kimse kimseye bahşolunmadı. sadece insan insana rastladı ve dağların taşıyamadığını birlikte omuzladı. hangi insan ile yolun kaçıncı kilometresinde karşılaşacağınız da yükün sahibi tarafından tasarlandı. bırakın kaçıncı kilometrede karşılaştığınızı sorgulamayı. yük ağır, yol uzun. yükü birlikte taşıyabilir misiniz ya da bu yükün altından kalkabilir misiniz, bunu sorgulayın.
şimdiki nesillerin nerdeyse hepsinin bakire olmadigi gerçeğini düşünürsek, bunu mecburen hazmedecek olan erkektir. patlak olmayan degil, az ellenmis birine dua edecez artık.
belki bir çok yaşamamıştır da bir defa yaşamıştır. kim bilir. seveni buldun da hiçbir şey yaşamamışını arıyorsun.
Midesiz tiptir.
buna bir bardak soğuk su değil,ekmek ye bastırır derler.
Bunlar pek erkek denecek karakterde insanlar değillerdir. Başkasının sadece domaltıp siktiği kadını alıp karısı yapan karekterli erkeklerden değildir. *
bakir olmayan erkekle evlenen kadına benzer.
Evliliğin başlarında sorun olmayacak fakat gün geçtikçe adamin kafasında kuruntular oluşacak ve evliliğe zarar verecektir.
her şeye vajina gözünden bakan, delik odaklı yaşayan, kadının varlığından çok bekaretini kutsayan, ya ergen ya yobaz sözü. istemiyorsan evlenmezsin, ne bu girilmemiş delik korkusu?
bir yerde iyidir. hatun yatakta yılan gibi olur. eritir yani . türbanlı moron zevk vermez .
Muhtemelen ben olabilirim. Az çok bir tahminle karımın 28-30 yaş civarı olacağını düşünürsek o yaşa kadar bakire kalıp erkeklerin gözüne zarıyla girmeye çalışan yani kendini ikinci sınıf gören biriyle evleneceğimi sanmıyorum. Benden önce seks yamış olabilir. Sorun yok ben de ondan önce yaptım. Ama bana sadık olmalı çünkü ben karıma sadık olurum.
bakir değilse ne hali varsa görsündür.
büyük konuşulmaması gereken erkektir.
gün gelir evlenmeyi düşünüp sevdiğiniz kız bakire çıkmazsa eğer o zaman görürüm ben sizi.
şuna şöyle bi açıklık getirelim ki adamın dibidir.
Doğrudan orospu çocuğudur.
uzun süreli sevgilisiyle evlenmiş olan erkek.
bakir olmayan erkektir.
o kadının bakireliğini elinden alan erkektir.