bugün

akıl ve fikir sahibi insan bekaretten önce karşısında en az kendisi kadar zeki birini görmek ister. koca ömür sevişmek ile geçmez arada başka aktivitelerde yapmalı insan.
Sizin şu bakir bakire muhabbetinize sıçayım amk. Ne lan bu her gün her gün aynı şeyler. Millet Marsta su buluyor bizimkilerin kafa yorduğu şeye bak valla acıyorum size.
Herhangi bir saldırı olayı yüzünden değil ise erkek olsam evlenmezdim.
anlamadiğim muhabbet bu ülkenin gencliğine acıyorum. Yukarida bir yazarin da dedigi gibi millet marsa cikiyor bizimkiler belden yukari çıkamıyor.
bekaretle kafayı bozmuş hıyarların kendilerinin sorup yine kendilerinin cevapladığı soru.

bakire olmayan kadın da kollarını açmış, sizin gibi kompleksli, kendine güveni olmayan, muhtemelen de 5 cmlik penisine bakıp bakıp iç geçiren şebeleklerle evlenmek için can atıyordu zaten.

ahauhahuahuhau! ulan mallar, söylemeyeyim söylemeyeyim diyorum zorla söyletiyorsunuz. yıllardır bu konu ile ilgili söylenecek her şey söylendi, hala koca karılar gibi şuralarda aynı şeyleri papağan gibi tekrar etmekten bıkmadınız ya. ne basiretsiz insanlarmışsınız.

artık şu konudaki fikrinizi kendinize ve -şayet bulabilirseniz sizinle kendi rızası ile evlenecek(???) birini- ona saklayın. yeter yau.
Ulan bu başlık nasıl bir cinsiyetçi başlık
Sanki bakire olmayan kadınlar böyle çok çok kötü bir kaza geçirmiş ya da zihinsel engelliymiş gibi yazmışlar bir de.
"Seviyorsam evlenirim"
Lan gerizekalı zaten sevmeyip mi evleneceksin?
Size ne bizim vajinamıza girenden çıkandan?
Size ne bizim fantezimizden?
Size ne bizim seksimizden?

Umarım bir gün sizi de "severler" ve "evlenirler" kim bilir belki de beyin eksikliğiniz vardır.
(bkz: beyin eksikliği olan bir erkekle evlenir misiniz)
Hiç kimse büyük konuşmasın haytatın daha kime neler sunacağını bilmiyoruz.

her ne olursa olsun hayırlısı olsun. siktirmek isteyen kendini kapı deliğinden de siktirir.

Takmayın yani.
böyle başlıkları görünce sinirden elim ayağım titriyo. onlarca şey geliyor aklıma. sonra değer mi diyorum. kalbi kirli böylelerinin. allah böyle büyük konuşanları korktukları ile imtihan etsin ben de yakayım puromu bakayım keyfime inşallah.
aynen eğlenirim tabi.
Kızın yaşadığı yerin sosyolojik yapısı incelendikten sonra cevap verilmesi gereken soru.
Mesela bakire olmayan bir rusla evlen ama bakire olmayan bir yozgatlıyla evlenme sonra üzülürsün.
(bkz: Sosyolojik bakış açısı)
Sosyoloji önemli gençler iyi öğrenin o dersi çok faydasını görürsünüz ileride evlenirken.
Yorumlardan anlasildigi uzere kadinin cilesi uzay cagina girsekte bitmez. Hayat zor degil insanlar acimasiz buyuk lokma ye ama buyuk soz konusma.
Bakire olmayan gönülle beraber olur musunuz..
Milletin özel kararlarını merak eden insan sorusudur.
evlenecekler icin söylüyorum, farzedin 69 yapıyorsunuz ve senin payına düşen tarafda başka bir adamın bıraktığı taşak kokusuna dayanabilecek misin?.
bakir olmayanların boş yorum yaptığı sorudur.

ülkemde tartışılan konuya sokayım.
Evlenirsin tabi canım. Çünkü yobaz değilsin.

Hem nolmuş ki eski sevgilisi karının gırtlağına kadar sokup poposuna şaplak attıysa. Kafasını duvardan duvara sürterken kıvılcım çıktıysa ne olabilir ki yani.
Hay sikecem bakir bakire muhabbetinizi diyerekten son noktayı koyduğum olay.
Ya cidden yeter artık. Elinizi sikmekten erkek götü görünce bile azıyorsunuz, bir de gelip burada "bokoro olmoyon kozlo ovlonolmoz" diye konuşuyorsunuz. Kınayın amk kınayın. Sizin gibilere önüne gelenle yatıp zar ameliyatı yaptırmış orospular denk gelmeli. Mal mal konuşmayın ya.
(bkz: açacağın başlığı da seni de sikeyim).
(bkz: üzen başlıklar)
O senin gibi bi' seksistle evlenir mi öncelikle onu bir düşün.
evlenirim. valla o kızı sen de bulsan evlen derim çünkü hep köpek hep eşek nereye kadar.

edit: damacanaya hallenenler isyanda.
Başkasının altına inlemiş, yüzüne sperm attırımış bir kızla asla.
birlikte olurken sormuyorsun kapısı açık mı kapalı mı diye evlenince mi dert oluyor içine merak edilesi durumdur.

senin o beğenmediğini bulamayan da vardır. eleştirilen ve yerilen ve kötülenen evlilik dışı ilişki olsa bile --evlilik-- insanı zinadan korur şayet allah tan korkusu varsa kişilerin.

o halde tabiki de evlenilebilinir. nikah aklı başında her kurum kuruluş ve toplumun değer verdiği bir kurumdur. aksi taktirde topumdaki piçlerin önünü alamazsınız.

adam olan erkek kadına sahip çıkan erkektir. üstünden geçip kenara atan değildir.
şayet kendine yapılmasını istemediğini başkasına yapmıyorsan insan olmuşsun demektir.
beyni, fikirleri ve düşünveleri orospulaşmış olmasın yeter.
geçmiş zamanda evet diyerek evlenmişliğim vardır.