isteyen istediği tipte kız alır. kimi kimine göre kaşardır, kimisi hiç ilişki yaşamamıştır kendini eşine saklamışdır, kimisi cinselliğimi yaşarım istediğim gibi der. üniverstedeki bi hocanın dediği gibi bu devirde kimsenin kıçına demir don bağlayacak halimiz yok. benim inancıma göre allah kimseye sen de zar vardı sana çok ceza vercem o erkektir yapsın kulum demicek bu apaçık ortada, gerçekten pişman olan varsa yaptıklarına allah umulurki affedecektir, ha yok ben yaparım ama sen anca elini bilmem ne yaparsın diyenleri de yine altını çiziyorum benim inancıma göre ağır bir ceza beklemektedir (bkz: günahı övmek). bi de şu var bu kızların bakireliğini bozan da salatalık değil herhalde. cinsellik gerçekten eroinden bir sonra geliyor bağımlılık gibi değerlendirirsek insan davranışlarının büyük bir bölümünü etki altına alıyor her ne kadar freud u aforoz etmeye çalışşalarda bu alemden adam haklı (bkz: esas nedeni hiç bir zaman bilinmeyen boşanmalar). yani hiç kimse kendisini ben sabrederim yapmam ya da ben çok temizim yatakta hazır görsem bişey yapmam diye sınamaya kalkmasın.zaten allah ne yarattığını çok iyi bildiği için yapmayın falan demiyor yaklaşmayın bile diyor. hz. yusuf'un olayı süs olsun diye o kadar ayrıntılı olarak anlatılmadı insanlara. sonuç olarak bakire olmayan kızın ya da bunu savunanın toplumdan afaroz edilmeye çalışılması ne kadar saçmaysa bakire olmak benim için önemlidir diyen birisinin ya da bu şekilde eş talep eden kendisi de ilişki yaşamamiş bir erkek için örümcek kafalı diye konuşmak da bok yemekten öteye gidemez.
(bkz: bakır erkek)