bugün

insana ezik muamelesi yapıyorlar. Evlenmeden birileri ile yatmayı marifet sanıyorlar ve böyle iğrenç bir olay ile övünüyorlar. Evlenmeden cinsel ilişki yaşamayan arkadaşım yok denilecek kadar az. Yıllardır bunların eve attığı kızları nasıl becerdiği muhabbetini dinledim ve milli olmadığım için iğrenç alaylarına maruz kaldım. Bu arkadaşlarım müslüman ben ise deistim. Ve bu insanlar dinsizlerin ahlaksız olduğunu söylüyor.
Bakir erkek ezik

Bakire olmayan kız orospu

Nasıl olacak bu iş babuş hem ayran eksilmesin hem göt sikilmesin.
Bakirler artık milli olmalı.
Bunlar bakir gidince öte tarafa daha çok huri veriliyormuş. Çok fazlaymış. Şanslı piçler. Hadi yine kaptınız kızları. * *
zina hayasızlık ve kötü bir yoldur.
Öyle bir müslüman ülkedir ki, erkekle dalga geçer lakin kadını da ağıza persenk eder, küçümser, aşağılar.
Cinsellik, erkeklere özgüdür, onların tekelindedir ve yaşamının parçası olmalıdır kadın ise erkeğine o konuda hizmet etmelidir, reddetmemelidir.
Erkek, 636354647 kadınla beraber olmayı övünçle anlatabilirken, bu durum kadın için yüzkarasıdır.
Ve bu böyle uzayıp gider efenim...
Böyle de adaletli bir anlayıştır işte!
Olay arabistanda falan mı yaşanmış? Malum Müslüman bir ülke ya Türkiye'nin aksine.
Bu hep Cübbeli sarıklı ve sapık zihniyetin Beyini belden aşağıda olduğu içindir.
Her Müslümanı mümin mi sandın?
Sizin özel hayatınızı nerden biliyorlar.
Ayrıca kaç yaşında insanlarsınız , anlatamıyor musunuz görüşünüzü inancınızı savunamıyor musunuz?
Dalga mı geçtiler , kim dalga geçti kuzum benim gidip kulaklarını çekelim.
çok başıma geldi. sorsan "elhamdülillah müslümanım" diyen 10 arkadaşımdan 8'i en az bir defa "sen nasıl erkeksin." gibi bazen daha kötü varyasyonlarla arkadaş ortamında beni taşşak malzemesi yapmaya çalıştılar. ama gördüm ki istediğiniz kadar durumunuzu izah edin. onların gözünde her zaman ya ayaklı bazuka yada tohumu kurumuş biri olarak görüleceksiniz.
şüphesiz büyük bir paradoks.

zina yapsa günah diyorsunuz adama, yapmasa dalga geçiyosunuz.