bugün

mantıklı bir tiptir.

mesela ben vermemeyi çok düşünüyorum ama başbuğ sebebi ile oy veriyorum.

bir de bahçeli'ye sinirlenip ülkücülere köpek muamelesi yapan hakaret eden milliyetçiliği ayak altına alan türk diye bir ırk yoktur diyen abdullah öcalan denen herif ile oturan kısacası türklük adına hiç güzel bir hamlesi olmayan bir adama oy verenler var.

bak işte yaşları büyük olmasına rağmen abilik taslamalarına rağmen enteresandır o adamlar.

nedeni de az çok bellidir. pastadan bir pay almak.

halkını düşünür görünür bu adamlar ama devlet asgari ücrete zam yapınca ağlarlar. suriyeli çalışıtracaklarından bahsederler.

enteresandır bu adamlar. 1 kaç mehmet için meclis toplayamazlar ama buna oy veren o abi dediklerimiz gündem özellerinde şehitlere üzüldüklerini dile getirir.

enteresandır bu adamlar çevresinde peygamber sıfatı verenler ile çevrilidirler. ama bu abimiz din dersi verirken bu adamlar ile aynı partiye oy verir.

evet mhp'ye baheçli yüzünden kızıp oy vermemek tamamen kişinin kendi isteğidir ama gidip de ben ülkcüyüm ama devlet bahçeli yüzünden akp'ye oy veriyorum demekle olmuyor o işler.

çıkıp buradan elimde silahlar haber verin bekliyorum demek ile olmuyor. gidersin başvurunu yaparsın seni de alırlar merak etme.
Akepelidir.
MHP dava partisidir bahçeli olsa ne olur dava aynı dava.
Giderse oy oranı artacaktır yadsınamaz bi gerçek.
bahçeli'nin pek umrunda olmayan tiptir. Bahçeli için önemli olan yandaşları ile koltuğunda oturmasıdır. Taban oy vermiş vermemiş önemli değildir.
istediği kadar gençliğini versin olmuyorsa yapamıyorsa bırakılır. Zamanında krallar kendi istekleri için inmişler tahtan.
O tipler gerizakalidir öyle der ama biz mhp'nin başına evliyada getirsek onlar mhp'ye oy vermez ama bahcelininde gitme vakti çoktan geldi partiye verdiği zarar yeter şerefiyle istifa etsin.