bugün

Limonlu ılık su ve tempolu koşu..
Arkadaşlar bence bunları bırakın ilk günden itibaren squat'a başlayın üst bacak için en yisi bu. bisiklet filanda tabiki iyi ama malum vakit araç gereç filan olmaz. 3 setten 10 tane ile başlayın setlerın arası 1er dakika günde 3 kere yaparsanız iyi olur gün ve gün sayıyı artırın.
üst bacak? (bkz: basen)
bölgesel çalışmak yeterli. yürüyüş eritir.
hızlıca bir tempoda yürüyüş.
Forum burasi zaten.
Bacaklardan kilo kaybetme durumu. Te allahım ya...
imkansızdır. bölgesel zayıflama diye bir şey yoktur. göbeğimden gitsin götümde dursun diye bir olay yok. üzgünüm kızlar. salonda barın altına girip squat yapan kız gibi götünüz, bacağınız olsun istiyorsanız o salona gidip paşalar gibi çalışacaksınız, diyet yapacaksınız. yok üç kuruşa beş köfte.
bacımızdan örnek alın...

https://www.youtube.com/watch?v=OgP6c0YJg0k
canım aynısı bende de var ya üst bacağım çok iri duruyo arka bacağım da çok arkada biliyo musun. ön bacağım da çok tıknaz geliyo bana arkadaşlarımagöre bomba gibiler hepsi bilemicem ya bi çare bulursan haberleşelim canım ya.

üst bacak ne aq.

___________________________________
Lenovo G510 Windows 8 64 Bit | Intel® Core™ i5-4200M CPU 2.50 GHz Max. Turbo ile 3.1 GHz | AMD Radeon HD 8750M 2GB | 4 GB DDR3 1600 MHz RAM | 500 GB HDD 8GB SSD
tatlıyı kesmek lazım diyorlar.
Bazı insanlar buna meyilli olabiliyor, bugün sağlık ocağındaki hemşireye denk geldim görmeyeli fark edilir surette zayıflamış yüzde 80i de bacaklardan gitmiş görünüyor.
zor eylemdir. uğraşırsanız oluyor fakat.
Bölgesel yağlanma yoktur, bel çevresinde depolanan yağ vardır. En son onlar erir.
bol kardiyo ve bacak antrenmanıyla mümkün.

'bölgesel incelme diye bişey yoook' diyenlere inanmayın 2000lerde kaldı o kandırmaca bal gibi de mümkün. ama kardiyo şart şart şart.