bugün

görsel
görsel
görsel
görsel

Antalya nın Manavgat ilçesinin Örnek Mahallesi'nde ailesiyle yaşayan Erdal Kuran, saat 09.00 sıralarında, babası ismail Kuran'ı bıçaklayarak öldürdü. Annesi Emine Kuran'ı da yaralayan Erdal Kuran, elindeki bıçakla sokağa çıktı.

Üzerinde kanlı tişört ve eşofman bulunan Kuran, "Babamı öldürdüm, annemi yaraladım" diye bağırmaya başladı. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Yaralı Emine Kuran sağlık ekipleri tarafından evden alınarak, hastaneye götürüldü.

https://www.google.com/am...oldurdu-annesini-yaraladi
şizofrenlerin toplum içinde ne işi vardır diye sorulması gerekir.
kim bilir anne baba neler çekti yıllar itibariyle dört duvar içinde..kimselere diyemediler..atamadılar, satamadılar canları pahasına bıcağı kucakladılar.... evlattı neticede.. allah kimseyi bu şekilde terbiye etmesin. amin.
yanlış soru. şizofreni hastaları da yaşarlar toplum içerisinde ele aldığımız bir vakada tıp fakültesine devam eden biri bile vardı. sorun tedavi almadan toplum içerisinde var olan şizofreni hastalarının var olmasıdır. çoğu da insanların damgalamaları yüzünden aileleri tarafından gizlenmekte. bu nedenle belki de şizofreni hastasının ne işi var demesek ailesi onu tedavi ettirecekti ilaçlarını düzenli kullanacakti ve durum bu hale gelmeyecekti.
Bir aile daha mahvoldu. Allah'ım hepsine yardım etsin.