bugün

eşimdir. lakin bu yaşına kadar 4 üniversite diploması almış, yandal yapmış. çalışıp didinip kendi başına dil eğitimine gitmiş.

böyle güçlü bir kadın haline nasıl geldiğini anlayamadığım ve iyi ki benimle dediğim kişidir.

kolay kolay düşmez, düşse de kalkar.
Başka erkeklerden teselli bulmaya çalışmazlar, bunun yerine bir erkeğe ihtiyaç duymadan yaşamayı öğrenirler.

Hayata karşı daha güçlü bir duruşları vardır.
Babadan mı anneden mi destek göremezsen hangisi daha çok acıtır dersen, baba derim.

Babasız büyüdüm gibi bir şey... Çok şükür her şeyimi yaptım tek başıma ama ben de isterdim mezuniyetimde babam da olsun, düğünümde babamla dans edeyim vs vs. Olmadı olamadı, sağlık olsun.
tahminimce %40 civarıdır oranı. türkiyede baba figürü ağırlığını koruyacak az sorumluluk alacak ve hatta mümkünse etliye sütlüye dokunmayacak şekilde evrilmiştir.
Genelde piç erkeklerin kucağında heder olur.
Annesi babası ayrı olan kuzenim var 15 yaşında bir kız çocuğu. Acıları var mı yok mu bilinmez bi çocuk hiç belli etmez. Geçen bayramda oturuyoruz evde enişteme kızı masaj yapıyor diğer kuzenimde bunlara bakıyor eniştem diğer olan kuzenime dönüp ''ne bakıyon la baban baksın sana böyle'' dedi. Bu babasını görmeyen kuzenimde dalmış izliyor bunları. Sonra eniştem buna döndü ''sana da baban baksın'' diyecekti az kalsın. Çocuk saçma bi gülümsemeyle yere eğdi kafasını. Geri lafı düzeltip ''sen bakabilirsin'' dedi. Bu başladı gülmeye ama o kadar yapmacık gülüyorki böyle şeyleri yaşayan biri olarak acı içinde güldüğünü o kadar iyi anlandımki. Keşke anlamasaydım. Yaş maş bakmıyor kalbin seni koruyacak birine ihtiyaç duyuyor. Böyle kızları, kadınları sevin.
genellemenin amk muşsun birader başlığının nesnesi olan kız. he yav he. aklıma angela diye bi fransız filmi vardı o geldi.