bugün

babasının huylarını, yaptıklarını onun oğullarından veya genelce çocuklarından bekleyen insanların safsata kokan lafıdır.

ben bu tezi çürütmeye geldim efendim.
önce biraz babamdan bahsedeyim isterseniz.
yaşı şu an 48 civarı. zamanında yapmadığı pislik kalmamış. alkolik, tembel, karısını ( evet annem oluyor ) aldatan döven, mahallede pek sevilmeyen bir insan.
onun yaptıklarını bizden de bekleyen insanlar vardı. komşularımız geleceğin ...*'ı diyerekten lakaplar takar, onun yüzünden bizim yüzümümz yerden kalkmazdı.
ama şimdi...

önce büyük abimden başlayalım.

büyük abim : iş başkasında hukuk bölümünde çalışıyor. iş bankasında çalışanlar bilir. sınavsız orada iş başlamak mümkün değildir. evli ve inşallah 2 ay sonra bir çocuğu olacak.
ortanca abim : evli. namazında niyazında. allah nasip ederse hepte öyle kalacak. mesleği var. iyi bir erkek kuaförü. tanınmış bir gitarist. televizyonda canlı yayın programı var.
ben : öğrenciyim. sakarya üniversitesinde. okulum bitince işim hazır. grafikerim. profesyonel bir fotoğrafçıyım. şu an öğrenim giderim ve hayatımı buradan kazanıyorum. müzisyenim her çeşit gitarım var. bass elektro( strat, les paul, warlock alayı bulunur). diğer müzik aletlerinde de başarılıyım. okulda da hatrı sayılır başarılarım var.

uzun lafın kısası herkes hayatını kurmuş, yolunu çizmiş geleceğiyle savaşmaya hazır haldedir. bunları gören akraba ve tüm komşularımız samimi şekilde karşımıza gelip özürlerini de dilemişlerdir.

örneği nasıl aldığınız önemlidir. nasıl gördüğünüz.