1. ?.
  bu bmw ler genelde 1997-1998 5.20 olup model olup eski teknoloji motora sahiptir. imansızca çok yakar.adamlar değeri çok düştüğü için satamamış, oğlana da yeni araba almaya kıyamadığı için al sen kullan diye çocuklarına verirler.

  çocuk da imansızca çok yakan bu araba için çok yakıyo abi der binmeye devam eder kerata.
  2 -1 ... mermer
 2. 1.
  ne kadar eski teknoloji de olsa, hacim hacimdir. bugün beygir gücü türlü acaipliklerle şişirilmiş 1.8, 2.0 falan filan gibi arabalarla kıyaslanmaz eski bmw ler.

  dolayısıyla tanım olarak, haklı bir şikayeti olan ama yine de kullandığı aracın değerini bilmesi gereken gençtir.
  1 ... euthanasia
 3. 2.
  lpg ile oldukça ekonomikleşmiştir bu arabalar.
  bir takım modifiye ve bakımla yakıt tüketimi çok düşmese de daha insaflı bir hale getirebilir. e 39 bmw ler kesinlikle çok özel arabalardır.
  ... mermer
 4. 3.
  Ne kadar zengin piçi olsada babasını düşünen çocuk şeklidir. Hele birde babasının benzinini dolduruyorsa gerçekten o çocuk artık zengin piçliğinden çıkmıştır.
  ... cinfesxxx
 5. 4.
  babasından birkaç saatliğine aldığı araba ile,burn out tabir edilen lastik cayırtma işleminden sonra drift parkuru tamamlayan, sonra depoya gücü yettiği kadar takviye yapıp, babasına ekonomik olmalya ilgili olta atarak, arabayı ekonomide kullanmaya çalışmış ancak gene de yüksek sarfiyat yapmış düşünceli oğul moduyla, konu üzerinde baskın çıkma taktiği yapan genç. naneyi yiyip zararlarıyla ahkam kesme işlemi.
  2 ... diks
 6. 5.
  çok yakıyor diye babası arabayı kendisine çok vermediği için dert yanan insandır. değilse kendini adammış gibi göstermeye çalışıp beceremeyen insandır.
  ... eli kolu bagli