bugün

Senin sülaleni sikeyim ben.
ciplak gotle kalkmis yarraga karsi gelme.

o gun bugun unutamam.
Ailenden baska kimsen yok. Insanlara guvenme.
BOYUNU , BOYNUNU SiKTiĞiMiN BOYNUZU...

BABAMDAN BÖYLE BiR COMBO iŞiTMiŞTiM BiR KERE.
allah biliyor sayısal bana çıksa ne yapacağımı, o yüzden vermiyor.
Lisede Alkol aldığımı meğerse bilen babam ki ben bilmiyordum tabi bunu, şöyle demişti:

Gel yanımda iç eşşoğlueşşek, seni boşuna mı büyüttük?

Hala unutmam.
Adam ol. Adamlık okuduğun kitaplarda yazmaz, sokaklarda öğrenilir.
" trabzon'a güvenme satar oğlum " dur.
ortaokul sonlarında söylerdi bol bol: "okumayacaksan sanayiye git, bu ülkenin motor ustasına da ihtiyacı var." şimdi üniversiteye hazırlanıyorum. o zamanlar korkutucu gelirdi ama şimdi çok mantıklı geliyor. hayatımda keşke dediğim nadir olaylardandır. keşke cesaret edip de gönder deseydim, en azından sürünmezdik şimdi..i
Oğlum mesleğinin kıymetini bil.
insana insan olduğu için değer ver.
Ne yaparsan yap ama annen ile benim başımızı öne eğme.
kontrol edemeyeceğin hızda arabayı kullanma.
"Kimin ağzında günde bir kereden fazla Allah lafını duyuyorsan, her lafa sürekli Allah Bismillah, maşallah vs. karıştırıyorsa bil ki en büyük üç kağıtçı, dolandırıcı, haindir"!

Not: Babası, dedesi Müezzin, Eski Türkçe bilen Kur'anı Arapça da okuya bilen ve Türkçe anlamını söyleye bilen adamdır! Yani senin tarikat, cemaat liderinden daha iyi bilir islamı!
seni okutan öğretmenin geçmişini sikeyim.

küçükken biraz salaktım galiba. derslerle ilgili sorduğu her soruyu "baba biz o konuyu daha işlemedik ya" diye cevaplıyordum. o da hemen bu küfrü savuruyordu.

şimdi ara sıra aklıma geliyor ve durup dururken "seni okutan öğretmenin geçmişini sikeyim" diyorum. sonra da kendi kendime gülüyorum.

kulağıma küpe, dilime pelesenk oldu bu söz. çok yaşa baba.
Sen kendine sahip çıkarsın kızım ama kardeşlerini de gözle der bitanecik babacımm.
Kürtler parasıyla ekmek istese verme.
onlar nankör insanlar.
Senden adam olmaz.
ailede çok büyük bir tartışma konusu olduğumda "çok gezen itin ayağına taş değer, aferin." demişti. tokat atsa daha az içime otururdu.
"indir elini vurmucam". Derdi bir zamanlar sevgili babacığım.
bokkkk..
iyilikten maraz doğar.
evlen artık evlat tohuma kaçtın..
Sus kız.
bunu sendende beklemiyorduk .