bugün

evin her odasından duyulabilen eylemdir. adamı delirtir.
tüm aile horlamasıyla kurulan orkestranın şefliğini babanın yapması durumudur.solo horlaması durumu ise hiç çekilmez olandır.
(bkz: horlamayan baba istiyoruz)
(bkz: babanın horlanması).
en doğal haklarından biridir. giydiğin elbiseden sıçtığın yemeğe kadar her şeyini o sağlamıştır. bırakınız horlasın. * *
çoğu babanın yaptığı bir eylemdir. benim babamda horlar ama horladığını söyledipğim de ''saçmalama ben horlamam'' der. geçenlerde sesini kaydettim dinlettiğimde sahte bu demişti.
babanın horlamaması daha nadir bir olaydır.
annenin 'soluna dööööön' diye hödürenmesiyle birkaç dakika için son bulacak hadise.
sırf bu yüzden bile anneye minnetar olunup saygı duyulur. yazık yahu yıllardır katlanıyor bu duruma.
Bazen dayanılmaz bir desibel seviyesine ulaşan eylemdir.

Baba, siz televizyon izlerken yan koltukta horluyorsa, televizyonu daha iyi duyabilmek için sesini açarsınız. Siz sesi açarsınız, horultunun seviyesi yükselir. Siz sesi açtıkça, baba daha da yüksek desibelden horlar. En sonunda dayanamayıp dürtersiniz. Ses anında kesilir. Ancak herşeye rağmen sevilendir. Allah onu başımızdan eksik etmesindir.

Özledim lan seni baba. Bayram gelse de yanına gelsem artık.
genetik olarak bir üst ata birey olup "xy" kormozomlarına sahip olan bireyin, soluk alıp verirken, burnundaki hava kanalını oluşturan epitel hücrelerinin birbirine sürekli olarak sürtünerek ses çıkarmasıdır. vicuda giren havayı düşürdüğü için uyku düzenini bozar, uyanırken zorluk çektirir.
Yazın sıcak oluyor diye balkonda yatıyordu sevgili babacığım. Tabi yine bir horluyordu balkondan ses bizim odaya geliyordu. Neyse bir sabah balkonda uyanmış öyle yatakta uzanırken alt katlardan birilerinin konuşmasını duymuş."Apartmanda biri var öyle bir horluyor ki şerefsiz uyutmadı bütün gece"demişler babacığım da yavrum utanmış heralde sonra balkonda yatmamış. Kıyamam napsın adam be horluyor işte şimdi anlatınca hatırladım ve çok kızdım komşulara şu an gidip evlerini bombalıyasım var.
annem nasıl uyuyor yanında hep çok merak ederim.
(bkz: babanın kükremesi)
allah'ın emridir, yapacak bir şey yoktur.
burada başlık açacak kadar garip bir durum değildir.horlamaması garip olandır. köpek adamı değil, adam köpeği ısırırsa haber değeri taşır malum.
eve gelen misafirin horlamasından daha çok kabullenilebilir.
babadan sonra birde koca eklenince olay daha vahim bir hal alıp vahim kanseri oluveriyorsun.
normaldir. baba dediğin horlar. tıpkı bütün babaların ela gözlü olması gibidir.
kesildiğinde "acaba öldü mü" diye düşünerek kendisini yoklamaya gittiğiniz bir rahatsızlıktır.
babayı baba yapan özellikler listesinde üst sıralarda yer alan maddedir.

horlamayan baba bizden değildir.
uyuduğunun göstergesidir.
baba olduğunu hissetmenizi sağlar, bu bile size güven verir.
Çünkü o babadır.
gün gelir özlersin.
babamın evinde kalırken garipserdim. 'baba...' der demez uyanır haa pardon der tekrar devam ederdi. horlama=baba lan.
(bkz: babanın pancar motoru yutması)
güncel Önemli Başlıklar