bugün

Ona minik süprizler yap.
(bkz: oğlum bana vurdu ve özür diliyor ne yapmalıyım)
Gercekten cok kotu bisi yapmissin
Baban lan o senin kimbilir ne zorluklarla buyuttu okuttu bu yasa getirdi seni ne kadar hakki var uzerinde
Ben olsam kahrimdan ölürdüm herhalde
Yaziklar olsun sana.
zor be hocam ama o senin baban sen onun oğlusun ne yaparsanız yapın değişmeyecek bu. Allah yardımcın olsun.
Hungur hungur agla.
ara ve babasına vurabilecek bir evlat yetiştirdiğin için seni affediyorum baba de. bu şuursuzlukla derdini nasıl anlattın o bile hayret verici.
iç burkan bir başlık.
Niye yaptın, adam mısın sen, tüüüh sana, taş olursun gibi ayıplayıcı ifadeleri sonuna kadar haketse de, belli ki pişmanlık yaşıyor.
Babanın iyi olmayışı ve bu denli dalgın olması, yürekler acısı ama doğal bir tepki.
Tek önerim şu:
Bir çul serip, kapısının önünde yat! Hem babam hem evren seni affedene kadar!
(bkz: Bunu babana sorsana delikanlı)

Nasıl yazılmamış hayret.
ayaklarına kapan.
ilerde toprağını öpüp yüzünü görememek mi şimdi gidip sarılıp öpmek geçmişi silmek mi ?
Ara, yemiyorsa mesaj at senin işte çok boktan babayı dövmek ne dengesiz. Kesin sen komunistsin baban sağcı ibineler sizi böyle böyle tüm değerlerinizi bitiriyorlar sizin. Önce hediye gönder babana içinde ona karşı olan duygularını yaz affet de sonuna bitsin. Ama düzgün hediye al
arama bence. git kafana sık. ölmez sağ kalırsan, gerçekten pişman olduğunu anlar ve affeder.
babaya referandum falan için vurmak nedir amq ya! ulan anneni bacını döver, içer sıçar, evin düzenini bozar falan anlarım. döversin siktiredersin evden, pişman da olmazsın neticede. beraber yaşadığın, ekmeğini yediğin, aileni gecindiren adama vurmak nedir olm?
(bkz: kuzey güney)Adlı diziyi akla getirmiş olan başlıktır. Hani şu kuzey'in babasına yumruk attığı sahne.
teşekkürler dostlar yapıcı yorumlarınız için arıyorum sonucu buraya yazıcam.
Elini öp af dile, yaptım bir eşşeklik de, gençlik işte hata ettim yanıldım, ellerim kırılsaydı da vurmasaydım, nefesim kesilseydi de bağıramasaydım de, anneler babalar evlatlarını hep affederler.
yazdığımı bir daha oku the god of darkness.
"baba ben bir hata yaptım ve seni kırdım. biliyorum yapmamam gereken şeyler yaptım ama sen babamsın ve affedicisin. beni affet. herşey için özür dilerim seni seviyorum."

tarzı birşey söyle. Doğal olmaya çalış geçmişe mil çek. gerisi gelir.
isterseniz küfür edin ama yardımcı olun sizlerden tüyo almam lazım fikrinizi belirtin.
teşekkürler dostum. arkadaşlar nolur düşüncelerinizi dile getirin.
Af dilemen yeter. Evlat, ne yaparsa yapsın affedilir. Önemli olan gerçek babaya kendini affettirmen. O da ziyadesiyle affedicidir biliyorsun. Zaten hepimiz onun çocuklarıyız. O da affeder yani. Ama, sen kendini affedebilir misin orasını da sen düşün artık.
arkadaşlar birazdan arıycam ne demeliyim ne konuşmalıyız yardım edenden allah razı olsun.
Hayırlısı oldu ama ben hayırsız oldum de, yalakalik işe yarar...

Biz hayırlısı olsun dedik hayırlı oldu babacım de, ne kadar pahalı hediye de alsan barışmaz o adam gönülden yaralı, ben kapıyı çarpıp giderim bana haksızlık yapıldığında, genelde hakkimi alamam kız kardeşime 20 000 harcarsa bana 200 tl harcadiginda başıma kalkıyor, haklisin diyorum çıkıp gidiyorum iş aramaya, yok arkadaş piyasada is yok.

(Sanayi kaporta aylık 1500 tl + sigorta arıyorum meslek biliyorum yok iş yok)

bir soru.
beni referans göster, babama kafa atmıştım, başkalarının evlatları bu kadar insaflı olmuyor, ucuz yırtmışsın diye moral ver.