bugün

bilal i geçtim, ahmet i seçtim. bu gerçeği de ben ortaya çıkardım.

--tayyip oglunu askere gonder--
Tayyip Erdoğan ın büyük oğlu Ahmet Burak Erdoğan, kardeşlerinin aksine kamuoyunda pek görünmüyor. Ahmet Burak, bundan bir yıl önce gazetelerde kurduğu denizcilik şirketi için aldığı 5 milyon dolarlık gemiyle gündeme geldi. Ama daha önce, babası Belediye Başkanıyken ciddi bir vukuatla gazetelerde haber olmuştu. Sanatçı Sevim Tanürek e çarpmış ve ölümüne neden olmuştu. Aydınlık dergisi bu haftaki sayısında Başbakan ın oğlu Ahmet Burak ın çürük raporuyla askere gitmediğini ortaya çıkardı.

Adı : Ahmet Burak.
Baba Adı : Recep Tayyip.
Ana Adı : Emine.
Doğum Tarihi : 04.07.1979.
Medeni Hali : Evli(23.02.2001).
Askerlik Durumu : ÇÜRÜK;

Recep Tayyip Erdoğan ın büyük oğlu Ahmet Burak Erdoğan ın, aldığı çürük raporuyla askere gitmediği ortaya çıktı. Rize Güneysu Askerlik Şubesi ne kayıtlı Ahmet Burak Erdoğan, 2000 yılında Kasımpaşa Deniz Hastanesi nden verilen raporla çürüğe ayrıldı.

Buraya kadar herşey normal görünüyor. Ancak çürük raporuyla ilgili ölçütler açısından Ahmet Burak Erdoğan ın durumu biraz tartışmalı. Rapora göre, Ahmet Burak ın hastalığı testis kanseri. Uzman hekimlerin verdiği bilgiye göre, testis kanseri tedavi edilebilir bir rahatsızlık. O nedenle, ciddi bir kanser türü olarak görülmüyor. Burası önemli, çünkü çürük raporu, asker adayı açısından ancak iş görme gücünün yüzde 60 ını yitirmesi durumunda veriliyor. Tedavi edilebilir hastalıklardaysa durum farklı. Hastalığın tedavi edilmesinin ardından kişi, askere alınıyor.
--tayyip oglunu askere gonder--
bu rahatsızlığı var ya da yok ama böyle bir durumun açıkça yazılması haber yapılması nasıl bir etiktir. ertugrul özkök bile yapmadı bunu.
(bkz: siz hiç kanser oldunuz mu)
askere gitmemek için sahte çürük raporuna bile gerek yoktur artık. sonuçta saltanat artık onlarda.
şayet gerçekten testis kanseri ise allah şifa versin, çünkü kazım koyuncu bu ciddiye alınmasına gerek duyulmayan hastalıktan öldü.