bugün

müslüman ülkesinde yaşayan kişinin başörtülü kızlara yazdığı açık mektuptur.

-bir müslüman bayan sadece islam emrettiği için örtünür, annesi, babası, kocası istediği için değil.
-örtünmekten kasıt sadece saç telini gözükmemesi değildir. vücut hatlarının belirgin olmaması ve insanları tahrik etmemendir.

sokaklarda karşılışıyoruz takmış başaörtüsünü rengarenk(!) allta kot pantolon bir tarafı belli oluyor. oldu mu be abla şimdi. sen islam için örtünmedinmi. bu nasıl bir ikiyüzlülüktür aymazlıktır, cahilliktir.

mini etekli türbanlı gördüm bugün. sonumuz hayrola dedim içimden. bu toplum nereye gidiyor, insanların amaçları nelerdir. bir müslüman kadının makyaj yapıp elaleme göstermesinin amacı nedir birisi bana anlatsın. müslüman bacılarım kardeşlerim herkes kendisine dikkat etsin, küfrün ve şirkin sonu yoktur. medya'nın ve zevkin tuzaklarına düşmeyin. dünya hayatı geçicidir kafirlerin, mürtedlerin oyunlarına gelmeyin.
Vücut hatlarının belli olmaması için dolap içinde gezsinler hatta hiç dışarı çıkmasınlar.
geçen gün sinemaya gittim 3D olduğu için kuzenimle beraber en arka koltuklara geçtik oturduk yanımızda da türbanlı bir kız yanında erkek arkadaşı, en arkaya oturduğumuz için yiyişmelere katlanırız dedik. Neyse bunları gördüm rahatladım iyi bari mıç mıç sesi gelmeden rahat bir film izleyeceğiz. Herşey güzel gidiyor ara verildi. Mısır aldılar geldiler film başladı, bunlarda başladı. Hani bir şey desem olmayacak. Ama başındaki örtüden utan be hiç değilse.
şöyle son moda şeyler giyip, yüksek topuklularla ortalarda gezinip, sıradışı eşarplar takıyosunuz ya kız halimle ben bile bakıyorum size lan.
evet çok dikkat etsinler, iyi süslensinler. son günlerde ülkemizde moda olan türbanı, dar pantalon, bady, ile bütünleştirenlerin, bayağı dikkat çektikleri aşinadır efendim.