bugün

en başta çok şükür. tabi bunun avantajları ve dezavantajları var. yüksek müsaadelerinizle, 62 yaşında, aşırı yakışıklı bir çocuk babası olarak maddeler halinde bunları sıralamak isterim efendim. anlayışınız için teşekkür ederim.

dezavantajları;

1) benim gibi fiziksel anlamda çirkin bir insansanız, uzun süre "ulan bu çocuk hakkaten benden mi?" diye kaygılanırsınız.

2) çocuğunuzun dersleri kötüdür. hanım kızlar rahat bırakmaz asla.

3) nazar değer, çocuk sürekli hastalanır. (not: nazara ve mfö'ye inanırım)

4) sürekli acayip acayip aktivitelerle gelir size. geçen sene mağaracılık kulübüne yazılmış. ulan pezevenk kağıt katlama sanatına falan gönül versene. 3500 tl'lik malzeme almak zorunda kaldık. neden? memlekette götürdüğü yetmiyor bi de fantezi yapacak mağarada ayıklayacak kızları. siz hiç 10 taksitte mağaracılık dağcılık ne boksa onun malzemelerini ödediniz mi arkadaşlar? ben, ödüyorum.

5) zora hiç gelmez. çünkü zoru bilmez. ben, çirkin ve ortalama zekalı olduğum için geldiğim yere tırnaklarımı kullanarak geldim. ama bu piçin önü açılıveriyor.

avantajları;

1) geçen yaz hanımı yazlığa göndermiştim 10 gün. kafa dinlerim, ereksiyon olabilirsem çapkınlık yaparım diye. her gün farklı bir kız geldi, temizliği, bulaşığı hallettiler sağ olsunlar. tabi oğlumu uyardım, kimsenin günahına girme diye. naif, duyarlı, karakter sahibi bir insanım.

not: avantajları demişim ancak tek avantajı var.

yine de seni çok seviyorum oğlum. bu satırları bir gün okursan anana söyleme. kafamı ağrıtmasın.