bugün

ben dahil, buradaki birçok erkek arkadaşımın (not: erkek arkadaş derken, sosyal arkadaş babında kullanılan bir ifade. ondan sonra sağda solda "nihat topmuş" diyorsunuz alınıyorum) dikkatini çeken husus.

arkadaşlar,

burada en az 347 erkek nam-ı müstearı veririm ki aşırı taş sözlük hanımefendilerinin dış görünüşleriyle değil iç güzellikleriyle ilgilensinler.

zaman gelir, güzellikten eser kalmaz arkadaşlar. ben ve bu 347 erkek arkadaşım bunun farkındayız. sağı solusarkmış yelloz bir hanımla birlikte olup "ahhh gençliğinde ne taştı" be diyen bir adam duydunuz mu?

sözlükte içi dışı güzel birçok hanım arkadaşlarım var. ben onlara şahit olduğumdan bu tespite doğal olarak kefil oluyorum. aşırı taş hanımlar dünya ah'ret bacımdır. onları yalamayacağımın ben buradan taahhüdünü veriyorum. sizleri seviyorum arkadaşlar.
tarışmalara neden olan iç güzelliktir.

arkadaşlar, bu bahsi açalı tam 52 dakika oldu ve 13 yazardan 84 tane mesaj aldım. mesajlar, "nihat abi ben o 347 erkeğin arasındayım, nam-ı müstearımı belirt lütfen", "nihat dayı kimmiş o aşırı taş hanımefendi söyle de bir yalayah", "nihat müsaitsen bu çarşamda akşamı bana gel de beni güzelce bir yala" minvalindeydi.

bu denli yoğun bir tepkimeden sonra bir açıklama yapma zaruretim hasıl oldu. arkadaşlar benim bildiğim bu sözlükte 123 tane aşırı taş sözlük hanım efendisi bulunmakta. 347 erkek arkadaşımı da teker teker, sıralı tam liste şeklinde bilgilerinize arz edebilirim ancak hem taş hanımları hem de centilmen beyleri ben, burada deşifre edemem. marifet, iltifata tabidir ve emin olun ben güzellemekten kaçınmayacak kadar olgun bir adamım. isimleriniz bende kalsın ve lütfen mesaj kutumu bu konu dahilinde ışıklandırmayın. istirhamımdır; arz ederim.
Nihat topmuş. Kesin bilgi yayalım.
içine ne ara baktınız diye sorası geliyor insanın.
Aşırı taş olmayan hatta ancak çakıl olabilmiş sözlük hanımefendilerinin içleri umurlarında olmayan sözlük beyefendilerinin beyanıdır, kınıyorum.