bugün

içine kapanır veyahut herkesten uzaklaşır ya da fevri çıkışlarda bulunur belki de sofraya oturmaz bir şekilde kendini olur olmaz şeylere adar. şiir yazmaya kalkışır, gitar alır büyük hevesle. sabahın köründe kalkar evden çıkar gece yarısına kadar dönmez, dünyayı bisikletle turlama hayalleri kurar, okulun boş ve anlamsız "başkalarının ise cehhennem olduğu" vecizesini tekrarlayıp durur.

kimdir bu genç. belki de şu an yan odamızda tek başına takılan ergen bir kardeştir ya da sokak başında duran mahalle delikanlısı. bir şekilde dünyaya döneceği günü sabırla beklemekten başka çare yoktur.
(bkz: halil sezai)
çenesi düşmüş gençtir.iki lafından ikisinde de sevgilisini anlatır.kalem,gazete,çorap vb alakasız kelimeleri bile ne yapıp edip konusunu sevgilisine bağlayıp yine ondan bahseden kişidir.
ergen velet atarlarından bıktıran, her an bulunduğu yerden siktiredilesi insan olmaya başlayan bebe.
kafanın içine s.çan kişidir. Üniversitede beraber kaldığım bir arkadaşım vardı. Herşeyi sevgilisine bağlayıp hep bana konuşurdu. Bende napayım arkadaş hatrı diye dinlerdim. Ulan gece rüyama bile girmişti. Sonra ayrıldılar. Oh kurtuldum dedim. Nerde... Bu seferde kendini psikopata bağladı. Ota b.ka ağlayıp herşeyi ayrılmalarına bağlayıp ağzıma s.çardı.