bugün

genelde bir taraf kullanıyor bu durumu ve üzgünüm ki bu entry i tebessüm ederek okuyosanız siz o tarafta değilsiniz.
içimde aşk kavramını zerre taşımıyorum artık.

Yanlış insanlar için çok çabaladım zamanında. Geriye sadece pişmanlıklar kaldı.
aşk doğru açıdan bakarsan iğrenç birşey. bencil olmamız gereken hayatta bizcil olunca çuvallıyoruz.
tek taraflı çaba.

Yürümemesi.

Yürütülmek istenmemesi.

Sonsuz sükunet.
Aşkın bitiyor olduğunu unutmayın geriye bir enkaz kalıyor, başka birini sevene kadar da kurtulamıyorsunuz o enkazdan hep ağırlığı var gibi. Olamamak gibi bir özelliğiniz varsa olmayın derim. Hep başa dönen bir çeşit oyun.
sonrasında yaşanan kalp kırıklığı ve can yanması yeterince iyi bir sebeptir.
Kendimi kaybediyomuşum ilk defa keşfettim bir daha da tövbe.
Sik gibi erkeklerden hoslanmak ben buna asik olsam ebemi siker diye dusunmek.
Duygusuzluk.
yine kafa sikecem buralar karışacak mevzi alın.

Freud, psikanalitik kuram cart curt detayına girmeden anlatayım. Tecrübe yaşadığın kazıkların toplamıdır, mıdır? Değildir genç kardeşim, kaşarlanıyorsun evet ama o veletlik zamanında annen öldüyse baban seni dövdüyse veya beslediğin koyunu kurban bayramında önünde kestilerse ona göre beynin gelişiyor. Beyin bakıyor sevgi duygusunu yeni öğrendiğin dönemde ölesiye bağlandığın koyunu kesiyorlar. Lan camgöz'ü kestiler savunma mekanizmamız şöyle şu durumda böyle yapmamız lazım diyecek bu minvalde tüm yaşananlar kişiliği tamamlıyor.

Sen gelmişsin 25 yaşına kızdan benim de yediğim gibi siktir yemişsin, tecrübe kazandım artık daha güçlüyü dersin. 30 olunca gaza gelip artık karı, kız, hayat beni yıkamaz param, işim, gücüm var dersin hatta şöyle hissedersin;
görsel
Halbuki afet bir kadın görünce boşluğuna denk gelirse 3,59 saniye sürer bu duruma gelmen;
http://i.hizliresim.com/vZmZy4.png

Bazı şeyler değişmez, sen de değişmezsin eğer Esra'yı, Buse'yi unutmasaydın evlenemezdin çocuk yapamazdın. Eğer annenin ölümünü unutmasan, yaşayamazdın. Yakınını kaybedince hala üzülüyorsun, yaşadıkça sadece insanlar hakkında bilgi sahibi olursunuz.
Şimdi buraya dünyaca neden sıralayabiliriz elbet. Ama uygulayabilir miyiz?
Ne gerek var durduk yere?
Şaka şaka aşk diye birşey yok
Gercek olmayışı.
Bu işin sebebi olmaz anlık gelişir.
Daha buna hazır değilim.

Bence yeterli bi sebep .
çünkü bütün saf ve temiz duygular hiç edilmiştir.
çünkü bir daha hiç bir zaman bu kadar aptallaşmayacağım..
Bu konuda Sebep diye bir şey yok malesef, çünkü aşık olup/olmamak insanın kendi elinde değildir.
Geri dönüşüm kutunuzu dolu tuttukça yavaşlayacak sisteminiz ve sırf bu yüzden aşık olamayacağınızı sanacaksınız...
Bir öncekini unutamamak.
Olalım da bizi mi siksinler!
Ay ben gülerim.
olacağız birgün.
ne zaman ki duygusal olguluğa ulaşırız, ne zaman ki saygının, sevginin önemli olduğunu anlarız ve ne zaman ki o kişinin her anlamda kendımıze denk olduğunu anlarız, işte o zaman gerçekten aşık oluruz. öyle kara kaşına ela gözüne aşık olunmaz. boşuna dememişler "bir kez görme ile yar sevilmez" diye.
oldukta ne oldu? aklı olan aşık olmasın hatta kendine aşık etsin.
Aşk Doğru Kişiyi, Doğru Zamanı beklemek gerektirir.
üzülürüz sonra be.