bugün

cahillikte sınır tanımayan kızdır. o saf ve temiz bir duygu olan aşkı dizilerde ve filmlerdeki gibi olduğunu düşünür. ve muhtemelen ilk gördüğü erkekle yatar. ee cool olmayan erkek bünyesi de sürekli sevişmeyi düşüneceğinden o ilişki sadece cinsel ilişki kıvamına döner. artık araya değil yastık, duvar da koysan o inşaat yıkılır be kızım.
sıdıka bile olamayan kızdır.
sosyal aktivitesi çarşamba pazarına gitmekle sınırlı olup,eğer biriyle konuştuğu görüştüğü duyulursa bacakları kırılasıcadır.
üzerindeki baskıdan dolayı yapmayacaksa bile yapar yani.
ilk erkekle de yatar,sonra evlilik hayalleri kurar.
ogrenecegi aska kodugum kizdir.
cogu insanin ask hayati bunlar tarafindan sikilmektedir. dizilerden ogrendiklerini, baskalarindan istemeye yeltenir, istedigini elde edemeyince 'herkes birbirinin ayni, lanet olsun bu dunyaya.' diyip, olayi agresif-depresif platforma tasirlar. hayallerde yasar, reelde kasarlar.
sonunun o....pu olacağını düşünemeyen yeni yetmedir efendim o ... böyle kızlarımızın elinden tutup yetiştirmeliyiz... vatana millete hayırlı birer evlat kazandırmalıyız.
cehaleti, öğrenmek için dizileri seçmesinden değil, aşkın öğrenilebilirliğine inanmasından gelmektedir.
ben derim ki, başkalarının tecrübelerinden faydalanmak aşk hususunda namümkün güzel kızım,bulutların üstünde olmayı da dipte nefessiz kalmayı da bir göreceksin ki, ben aşkı yaşadım diyebilesin.
gel etme böyle, he mi ablacım?
güncel Önemli Başlıklar