bugün

aklın başa geldiği andır.
eğer oturup aşk acısının bittiğini düşünüyorsan, gerçekten aşık olmamışsındır.
farkedemeyip kaçırdığın andır o.
ailenden birine zarar geldiği andır. lan ben ailem varken kim için üzülüyorum, sikerler böyle işi der o acıyı orda bitirirsin.
an değildir. Bir süreçtir. Dikkatli olmak gerekir. Yenisi her an amina koymaya hazır.
Renklerin daha parlak görünmeye başladığı andır.
ne bu bir sabah uyanıp (benim gibi) ohh yaşasın aşk acım bitmiş mi diyorsunuz bu ne yahu baş ağrısı gibi bir şey mi.
esrar içilen andır. Yüzde yüz bitiriyor.
O an Acayip bir duygu dalgasında sÜzÜlÜr insan Ama ardından öyle bir rahatlar ki, anlatılmaz yaŞanır. Insan mutluluk patlaması yaŞar, sÜrekli dans eder. Evet.
sevgilinizi bir başkası ile sarmaş dolaş el ele görmek.
yeni bir aşkın başladığı an olabilir.
yeni bir aşk acısının başladığı andır.
100'lük rakının bittiği andır.
yeni bi yaz aşkıdır.
seks yaptığınız andır.
sonradan hatırlanır bu an. bi anda "lan biri vardı it gibi peşinden koştuğum ne oldu o" der insan kendi kendine.
yenisinin başladığı andır.
başka birinin devreye girdiği andır.
bittiği ancak başka bir aşk olduğunda anlaşılacak andır. daha önce bitmiştir ama bunu size gösterecek kimse olmamıştır.
araştırmalara göre ayrıldıktan 17 ay sonradır. fakat araştırmadan böyle bir anın olmayacağı kanısına kolayca varılır.
Aman sabahlar olmasin.
onu gördüğünüzde içiniz acımıyorsa, onunla anılarınızın olduğu yerlerden geçerken aklınıza gelmiyorsa, onun bir başkasıyla olduğunu duyduğunuzda içiniz sızlamıyorsa işte bittiği andır. geçmiş olsun.
düşünmekten vazgeçtiğin andır.
daha ne acılar göreceğin an dır, en küçüğü, ayak serçe parmağını masaya çarpman, veya, sol elinin serçe parmağını kapıya çarpman dır. en büyüğünü ise hayat sana öğretecektir.

edit.
sipariş edilen yeni aşkın çaldığı kapı sesini duyduğunuz an.
güncel Önemli Başlıklar