bugün

bir sözlük yazarının dramıdır.
**
kusura bakma sözlük kural filan deme bana ben yazacam olmadı sen yaparsın gereğini.
**
her sene ritüele bağladığım platonik bir aşk hikayesi.yine baş rolde ben yine güzel bir kız ve yine bana hüsran.
vel hasıl kelam ben sabah kızı dallamanın biriyle gördüm ve boğazım kurudu yüreğim burkuldu vs vs.bir şekilde akşamı ettim.dışarda karla karışık yağmur var.üstüme ince bir mont aldım bir de yazdan kalma süet ayakkabı(soğuğu götüme kadar hissedip ızdırabını katlamak için) attım kendimi dışarı.planda uzun uzun yürüyüp kederlenmek var..yürürken yolda tekel bayii vardı girdim.ambiyans yapacaz ya alkol eksik amk. cepteki parayla anca bira alırsın yada adi şarap. şarabı koynuma sokup filozofa bağlamamak için bira aldım tabi.normalde de birayı hayatımda iki defa içtim tövbe ettim.sevemedim bir türlü tadını. neyse birayı aldık ama bi yandanda kendimi gazlıyom birayı içebilmek için.bide en büyük boyu almışım ki sorma gitsin büyük aşığız ya... neyse yola vurduk kendimizi birayı açmak için de elimde anahtar var tabi bayaa uğraştım şişeyi açabilmek için şişeyi açmamla da biranın yarısını pantolana dökmem bir oldu zaten.şahdık şahbaz olduk anlayacağın. neyse kalan birayı korka korka ağzımıza götürdük.ama yok lanet bir tat tükürmemek için zor tutuyorum kendimi.iki yudum üç yudum derken dayanamadım şişeyi fırlattım çöp kutusuna.çöpten de kedi fırlamasıyla üç buçuk atmam da var tabii. ama vazgeçmek yok çıktık bu yola bir kere kederin dibine vuracaz. neyse yürüyoruz hüzünlü hüzünlü ,telefona mesaj geldi sevgililer günü kampanya mesajı. sanki bilerek yapıyorlar amk. ben sinirlendim tabi fırlattım telefonu. telefonu fırlattım ama kırılsa peder ağzıma sıçar.yusuf yusuf gittim geri telefonu aldım. gavur sağlam yapıyo tabii ikinci bir yusuf vakasının yaşanmaması içinde montun iç cebine koydum telefonu cepte de mentollü şeker buldum. birada şansımız yaver gitmedi bende vurdum şekere . bir paket şekeri yedik anlayacağın hava zaten soğuk bi de boğazımda müthiş mentol ferahlığı çenem birbirine vuruyor artık. artık dedim bu kadar yeter döndüm gerisin geri .kestirme olsun diye de ara sokaklarsan gidiyom. eve 10 dk mesafe kala peşime bi köpek takıldı böyle fazla büyük değil. neyse yürüyoz ben artık aşk maşk unuttum köpeğe ıslık filan çalıyom.biraz gittik köpek iki oldu.türk filmlerindeki sokak serserileri gibi her sokaktan ekibe bi tane daha katılıyo ben kıllandım tabi başladım koşmaya. ben önde dört köpek arkada sokakları arşınlıyoruz.kalan 5 dklık yol oldu sana 1,5 dk. apartmana kendimi attım ama kalbim çıkacak yerinden.neyse biraz soluklandım eve girdim. evdekilere de bi şey çaktırmıyorum. annem portakal soymuş onu yiyorum şu an. anlayacağın sözlük bize aşk da yalan aşk acısıda yalan. okul askerliği filan bitirip kpss ye hazırlanırız artık. devlete de kapağı attık mı helal süt emmiş bir kezbanla evlenirim artık o portakal soyar bana.hadi sözlük eyvallah bende biraz acun tv izleyeyim geleceğe hazırlık bir yerde.akşamda uyku tutmazsa süt kaynatır içerim artık.