bugün

niyeti intihar etmek değil sadece dikkat çekmek olan ergendir.
eğer bir insan hayatını sona erdirmeye karar verirse bunu daha kesin yollardan yapar.
kendini asmak, ateşli silahlar, yüksek bir binadan atlama vs..
asprinle intihara yeltenip bir de üstüne not bırakan üniversiteliye oranla daha anlayışla karışlanacak ergendir.
tylolhotla intihar etmeye çalışan 30 yaş grubuna göre daha akıllı bir ergendir.
makatına şişe sokarak intihar etmek isteyen amcadan daha iyi bir intihar teşebbüsünde bulunan ergen.

http://www.habervitrini.c...ara_kalkisti_-424404.html
benim o. Dün gece karın ağrısının verdiği krizle ağrı kesicilere dadandım. ''bıktım bu karın ağrısında yeaa'' diyip, bütün ağrı kesicileri içtim. Mutlu muyum? Hayır. Çünkü karnım hala ağrıyor. Lanet olsun bu hayat. * *
ağrılarından kurtulmak isteyen genç insanın yapacağı harekettir. ağrı kesici olsun bebe asprini olsun sonuca değil nedene bakılmadır. bugün ağrı kesici bulan ergen büyüdüğünde ateşli silah edinebilir, radikal bir karar alıp lan ben öleceğime bu o.ç lar ölsün deyip seri katil olabilir. eleştirilmemeli nasihat edilmeli örnek olunmalıdır.
götü yiyosa çiğneyerek yutsundur.
parasetamol içeren ağrı kesiciler yüksek doz alınırsa öldürür, o an ölmesenizde karaciğer yetmezliğinden ölürsünüz.. ağrı kesici ile intihar olabilecek bir şey..
ağrı kesici iğne ile yapması durumunda başarılı olabilecek ergendir.