bugün

"açık oy ne ola ki" sorusunu sordurtan minnoş sevme biçimidir.

edit: himm demek ki dünya simgesi kırmızı olunca oluyormuş (tşikkirlir rockçu kız, korkuyordum ya rock çıkarsa demiştim içimden.)
Açık oyu kızın verdiğini görünce yanaşmak için mesaj atan yavşak yılışık abazan yazardır. Canım ya çok tatlı.
Kendisi de diğer yazarın bir entrysi'ni açık oylayarak karşılığını vermelidir. iade-i ziyaret adabı muaşerettendir.

Belki böyle karşılıklı karşılıklı oylaşma, ne bileyim, ileride karşılıklı oynaşmaya dönebilir eheh.
iyi niyetli yazardır.

ya da size yürüyordur.
Hayir yani mantiklica bir dusunsenize neden acik oylayan degil de tesekkur eden yavsamis olsun ki? iyi niyetli yazardir.
(bkz: mehmets) tir. geçen sene böyle bir oya teşekkür etmiştir.
naziktir. simdi soyle bisiy var ben bazen oylama yapmak istedigim entry icin eski tasarimdan yeni tasarima geciyorum oylayip tekrar eski tasarima donuyorum. neden? istiyorum ki alelade bi arti olmasin adim gorunsun. onu anlayan esprisini ya da anlattigi yaptigi tespiti farkedeni bilsin. dogal olarak ben bunca ugrasmisken o da bi zahmet tsekkur etsin. ayni sekilde biri beni acik oyladiginda da hemen mesaj atarim. ama bazilarina atmiyorum. popi bi adamsa ya da kizsa atmayabiliyorum. cunku bunu bahane olarak gosterip yavsadi ya da iletisim kurmaya calisti yaftasi da yememek lazim.

belki de ben fazla ince dusunuyorum bunlarin hepsi bir paranoyanin urunudur. cemaat uzan ailesinden 13 milyar dolar caldi.
Açık oy vereni amacına ulaştırmıştır.
Nezaket geregidir. Bahane uretmeyiniz, ediniz.
Ne gerek var entryni begendim demis niye geri donup tesekkur edesin ki.
sözlük raconunu öğrenememiş yeni yazar işidir.
Normal ve kibar bir yazardir.

Yalarun diye mesaj atani gordu bu gozler.
Bir bonzai kafası olan yazar. Evet.