bugün

asgari ücretle it gibi çalışıp, kendi halini düşünmeden etrafında kendisi gibi düşünmeyenlere sallayan, saldıran, tahrik eden midesi ve kafası

boş vatandaştır.

edit: seri seri eksileyin. bizim her şeyimiz tam zaten. ülkede hiç sıkıntı yok, benzin alana üstüne para veriyorlar. asgari ücret

açlık sınırın 8 kat üzerinde, öğretmen başbakandan fazla alıyor, atanmayan öğretmen hiç yok, üniversite öğrencileri ölmüyor, kzı

çocukları tecavüze uğramıyor, tecavüz eden olmadığı için hepsi serbest, okula gönderilmeyen çocuk yok; hatta okumayan babaları

dışardan okumaya başlıyor. devam devam rabia'ya devam.
yıllarca darbecilerin postalıların skine dşağına muhtaç yaşayanların anlamayacağı, eylemler ve eylemcilerdir. birde ortalıkta #heryerdireniş, heryer taksim diye dolaşan ukala bir nesil var ki alayını rusya, iran ve kübaya postalamak lazım. bak bir hafta içinde heryertayyip heryerümmet demezlerse bende birşey bilmiyorum.
Rabiacılar anlıyorum. Hoşlarına gitmeyen bir durum var ve protesto ediyorlar. Protesto anayasal bir hak sonuçta ama şu 2 soruya kafamda mevcut.
1) Gezi Parkı olaylarında hükümetin verdiği tepki niye burda yok?
2) Ülkede bir sürü sorun varken niye görmezden geliniyor?

Aslında bunlar genelde kendime sakladığım sorular sonuçta protesto hakkı anayasal hak.
Başlığa gelince aç kaldıklarını sanmıyorum.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar