bugün

fakirlik ile zenginlik arasındaki ince çizgi.
Mide bulantısı sebebi olur ama inadına icersin.
yapılacak en büyük hatalardan biridir. aç karnınıza içip pişman olacağınıza biraz sabredin ve yemeğinizin üstüne güzel bir sigara yakın. pişman olmayacaksınız.
Öğrencilik döneminde kazanılıp sonrasında devam edilen zararlı eylem. Zararlı olmasına rağmen tüm gün iÇeceğiniz hiÇbir sigara aynı tadı vermez ne yazık ki.
Bir puro içmek değildir. Label chocolate'ın baş kısmını ısırıp çiğnedikten sonra tükürüp proyu 10 nefeste bitirmek değildir. Ne bir votka ne bir kanyak kafasıdır.
(bkz: içmeyin şu zıkkımı)
asla bir "yemekten sonra içilen sigara" değildir.
yıllardır kurtulamadığım alışkanlık. (sabah yapılanından)

kalkar kakmaz uykudan, gözler bile tam açılmamışken sigara içiyorum. sanırım ömrümü bayağa bir kısalttım, daha da kısalıyor...
sigaranın en içilesi olduğu zamandır iyi bir zevki vardır.
bok yemek.
aç tok sigara içenin kafasında sorun vardır.
Birçok tiryakinin her gün yaptığı hede.
Tokluk hissettiriyor sanki bana. Sabah 7de kalktım, sabahtan beri ders çalışıyorum ve yemek falan yemedim. 8 sigara içmişim aç karınla. Ohh mis.
ağır iştah keser. ama yanında çay olursa içmede yanında amuda kalk yani o derece.
Sakıncalı ama güzeldir. Bir de mentolluyse daha da güzeldir.
icinizde atlar sikisiyormus hissi yaratan hadise. Hem tok karina icilen sigarada uyku etkisi yapar. Enerjin duser. Wucut metobolizman yavaslar. Cükün kalkmaz mazallah. Nöron kaybi ihtimali artar , bu kayiptan olusan belirtiler fizyokinetik sirpinimlari tetikler , buda nevrotik semptomlara yol acabilir, bu semptomlar sonucunda intihar egilimi, surekli depresyon hali , asagilik kompleksi , manik depresif ataklar gorulebilir. Oyle ya da boyle.

Edit : Göte giren semsiye acilmaz.
gitmiyor be arkadaş.
o sigaranın nikotini,k.monoksiti ağızda zehir tadı veriyor.
sigara tiryakisi hareketidir. sabah kalkar kalkmaz eliniz sigara paketine gider. kendinize engel olamazsınız.
Milletin midesini bulandırmaya meraklı insanların yaptığı iğrenç şey.
Güzeldir hoştur en az kahvaltı kadar gerekli bir ihtiyaçtır.
Tok karnına içtiğim kadar hoş gelmiyor.
Ben fakirim demenin kestirme yolu.
mide hastasi olani bayiltma ihtimali olan eylemsi..
Mide bulantılarına gark olmanıza sebep olur.
sabah uyanır uyanmaz yapıldığında nefis bir etkisi olan eylem. sabah aç ya da tok olduğunuzu tam anlayamazsınız, beynin çeşitli fonksiyonlarından dolayı.
baş döndürten hareketlerdendir.