bugün

taraftarını kahreden ve kahretmeye devam edecek takımdır.
ünal aysallı cincondan evladır. her branşta takıma başarıyı tattırmış, sadece fenerbahçenin değil türk sporunun vizyonunu genişletmiş eylem adamıdır aziz yıldırım. büyük takımın büyük başkanıdır.
kaybetmeye mahkumdur maalesef. kovamadınız şu aziz yıldırım'ı fenerbahçeliler.
başı dik fenerbahçedir. hiçbir cemaat, galatasaraya yaptığı gibi fenerbahçenin başına başkan atayamaz, fenerbahçe camiası başkanından memnundur ve sırf atatürkçü bi adam diye, ne kadar çamur atarlarsa atsınlar, camia kendisinden vazgeçmeyecektir.
ayrıca aziz yıldırım, türkiyede; futbola ve spora en fazla hizmet etmiş, fayda sağlamış sivil şahsiyettir.
100. yılında tüm branşlarda şampiyonluk yaşamış fenerbahçe'dir. bazıları gibi ikinci olmamıştır. evet.
acılara mahkum bir spor kulübüdür. kurtulun artık şu adamdan. boş inat boş.
atatürk'ü yahut atatürkçülüğü şu olayla bile ilişkilendiren insanlara helal olsun diyorum büyük başarı doğrusu. aziz yıldırım ın ali şen li fenerbahçeden sonra takıma neler kattığı kaç tane ek branşa girip büyük başarılar kazandırdığı herkesin malumu fakat son birkaç yıldır yaptığı ettiği işlerden,hal tavrından midesi bulanmayan kalmadı.şuna bir bakın çok eski bi şey değil hatırlarsınız bende oradaydım ve bu herifin ağzını bozduğu yerde taraftar duruşunu bozmadı. tekrar söylüyorum en kral atatürkçü bu da olsa o koltuktan bi şekilde öyle ya da böyle i-ne-cek o kadar kardeşim. fenerbahçe kimsenin çiftliği değil

http://www.youtube.com/watch?v=azhPrxcusNA