bugün

şirket içerisinde yüklendiğim misyon dolayısıyla, müşterileri ikna çabası ve elemanları doğru yönlendirme zorunluluğundan çok konuşan erkek sınıfına girdiğim karşılaştırma..

zaten önemli olan bana göre konuşmanın çok fazla veya çok az olması değil içerisinde barındırdığı kelimeler ve düşünce yapısıdır.. öyle ki bir insan vardır tek bir dahi kelime etse sinirleriniz zıplar, bir başka insan daha vardır. ne kadar konuşursa konuşsun dinlemekten zevk alırsınız..

konuşmak, anlaşmak, karşılıklı diyalog halinde olmak güzeldir..

ulan yine çok konuştum mk..
saçmalayan erkekle dolu dolu konuşan erkeğin versusu, bugün duyduğum ağır itham, 1.5 yıldır sözlükte olan naçizane ben toplam 1800 giden mesajım mevcutken çok konuşan biri olduğum söylendi utandırdı bu durum beni ve ailemizi.
Çok konuşan erkek.
geveze erkek çekilmez.
Cok konussun ama bos kunusmasin.
Bazı insanlar ya az konuşur ya çok konuşur. Ikisi de kendi içinde bakılınca eksiktir. Yeri geldiğinde konuşmak kolay öğrenilen bir yetenek değil.

Kadınlar için erkek az konusmalidir diyen kesim bana göre ağırlıkta. Konuşan erkeği olumsuz bulan kadınlar tanıyorum. Ben kendimi duruma adapte ediyorum ama kozmetik dışında konuşacak bir sözü olmayan bir kadını da çok uzun süre takip etmem.
Çok konuşup boş konuşan erkekten daha iyidir. Ve az konuşan erkek sürekli az konuşmaz aslında yerine göre konuşan erkekte az konuşan erkektir.
güncel Önemli Başlıklar